Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Az életben semmi nem motivál (karrier, család, emberi kapcsolatok, hobbi stb), nem tudok örülni semminek, nincsenek céljaim és úgy érzem már semmit nem tud adni nekem ez az élet. Mostanában egyre többet gondolok az öngyilkosságra. Az életem egy nagy üres létezés. Mit kezdjek ezzel az állapottal?

2019. márc. 6. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Menj el pszichológushoz.
2019. márc. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Mitől érezted eddig hogy boldog vagy? Mik voltak az életedben azok a pillanatok.., amiért azt érzed "belül" hogy érdemes volt..? Mit szeretsz csinálni? Mit akarsz kezdeni az életeddel?
2019. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok már semmit az élettől. Nem tud újat mutatni.
2019. márc. 6. 16:20
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Az élet viszont akar tőled valamit. Ezért vagy benne!
2019. márc. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy belefáradtam ebbe az egészbe. Megrekedtem, se előre, se hátra. Papírforma szerint létezem, de valójában nincs életem, nincs semmi, csak a nagy üresség és a céltalan létezés.
2019. márc. 6. 17:08
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
A nagy üresség azért jó, mert így bármilyen cél belefér...
2019. márc. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kései Sirató ***** válasza:

Hány éves vagy?


Valamilyen krízis volt az életedben mostanában?

2019. márc. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
De ismerős ez nekem én is ugyan így vagyok :/
2019. márc. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!