Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a teendő, ha hatalmába...

Mi a teendő, ha hatalmába kerített az alkohol?

Figyelt kérdés

Egyre jobban bírom az alkoholt. Egyre több alkoholra vágyom... Minden nap iszom. Tulajdonképpen nem is tudom, hogy miért. Csak úgy...

Már megittam egy üveg bort, de most igencsak gondolkodom rajta, hogy felbontom a következő üveg bort is.

Van pszichiáterem egyébként, nemsokára megyek majd hozzá. Van valakinek tapasztalata róla, mit mond erre egy orvos?! Kicsit félek neki elmondani. Persze lehet, hogy mind mást mond... :) De akinek van tapasztalata, írja meg ;) Köszi!



2019. márc. 6. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ja én is ittam.

Napi egy üveg borral kezdtem, aztan kettővel folytattam.

De egy üveg bor 1 óra alatt lecsúszott.


Semmi fogadalom nem volt, egyszerüen lecseréltem vizre.

Egyik napról a másikra.


De mindenféleképp menj orvoshoz ne félj elmondani a problémádat.Azert van.


Ja meg tudod mit csinálj? Menj el futni.

Lefáradsz eszedbe se jut inni

2019. márc. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azert iszol mert nincs semmi màs örömed az eletben. Majd ha lesz (szerelem stb.) neked se fog hiànyozni a pia. Ha meg le szeretnèl erről àllni mond el az orvosnak segìteni fog. Nem ìtèl el hanem azon lesz hogy a lehető legnagyobb segìtsèget nyùjtsa.
2019. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!