Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? Ez milyen...

Mi lehet a bajom? Ez milyen mentális betegségre utalhat?

Figyelt kérdés
Január közepétől február közepéig pszichiátrián voltam. Erőteljes depresszió miatt. Mikor kijöttem pár hétig jól voltam, frontit kell szednem. Nagyjából március közepe vége környékétől ismételten előjöttek bizonyos dolgok. Nem érzem magam jól. Egyszer jó kedvem van majd a másik pillanatba rossz. Ez akár óráról változhat nagyon szélsőséges. Üresség érzetem van. Nem látom semminek az értelmét és semmibe se tudom meglátni a pozitív dolgokat. Sokszor haragot érzek és gyakran elkapnak dühkitörések, persze nem olyan szinten, hogy török zúzok, de sokszor legszívesebben azt tenném. Emberi kapcsolataim se a legjobbak sokszor mire megbeszélek valakivel egy találkozót mire odajut a sor lemondom mert nincs kedvem elmenni. Sokszor ködőtök valakihez majd a másik pillanatba inkább elhajtom magam mellől néha gorombán és csúnya szavakat használva aztán megint vágyom a társaságára. Mostanság az alkohollal is meggyűlik a bajom. Önpusztító életmódot élek. Pedig régen rendszeresen sportoltam edzés stb...azóta lefogytam 15-20 kg-ot.
2017. ápr. 16. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt csak szakember tudja megmondani. (vagy nem)

Amit tehetsz, hogy minél kevesebbet olvasgatsz a neten ilyen témában. Ezt nagyon nem ajánlom!!!

Sportolás, zene, könyv, hobbi ezek feltöltenek.

2017. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló volt tavaly.

Nekem kapóra jött, hogy idén kezdtem a gimnáziumot, a környezetváltás hihetetlenül sokat segített.

2017. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!