Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rámtör a boldogtalanság, mit...

Rámtör a boldogtalanság, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazából, ha jobban belegondolok adott minden. Egyetemre járok, ösztöndíjat kapok, emellett dolgozok, vannak barátaim, haverjaim és még elég népszerű is vagyok, tanulok, bulizok, alapvetően jóképűnek is érzem magam. Ezért se értem, hogy vannak időszakok (főként 1-2 nap), amikor annyira letört vagyok és érzem, hogy valami rettenetesen hiányzik, és nagyon rosszul érzem magam. Sokszor arra gondolok talán a szerelem az, amit még nem találtam meg, de eddig nem találtam olyan lányt, akiért megőrültem volna, állandóan látni akartam volna stb., leginkább barát extráim voltak ezidáig.

Szerintetek mit csináljak, elmenjek beszélni egy pszichológussal, vagy mit tegyek?


2019. márc. 9. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez nekem is, minden tökéletes és mágis szenvedek. Szerintem magányos vagyok nincs kivel megosztani az örömeim és ez hoz le
2019. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és igen elmentem pszichológushoz, segít de azért nem tud kicserélni. Ma is tök szép nap van bár egy kicsit szeles, én meg reggel óta tanulok mert nincs ki eljöjjön velem kirándulni, mindenki a párjával van.
2019. márc. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nálam is ez lesz, hogy szükségem van már egy komoly kapcsolatra, egy szerelemre, csak egyszerűen brutális szinten válogatok, másrészt egyszer voltam rózsaszín ködbe, de nagyon nagyon mély sebet okozott a lány, azóta van egy fal aminél tovább nem nagyon engedek senkit és szerintem ez lehet a fő gondom. És mit mondott neked pszihódoki egyébként?
2019. márc. 9. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!