Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A suliban prezentálnom kellene...

Wouldntitbenice kérdése:

A suliban prezentálnom kellene, de képtelen vagyok rá, esetleg nyugtató segítene?

Figyelt kérdés
Azt hiszem szociális fóbiám lehet, mindig is félénkebb voltam, de 1-2 éve eléggé elfajult a dolog, mikor emberek előtt kellene beszélnem erősen elkezd dobogni a szívem, nehezen tudok venni levegőt is és a szám is állandóan tellik meg nyállal ezáltal állandóan nyelnem kell és akár hogyan próbálom nyugtatni magam, egyszerűen nem megy. Szerintetek egy erősebb nyugtató tudna ezen segíteni? Tudom, hogy ez egy nagyon rossz megoldás, de így élni egyszerűen nem lehet. Valaki, aki hasonló cipőben járt/jár, tudna segíteni?

2019. márc. 15. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Igen, segít a nyugtató. De fogadj el tőlem egy jó tanácsot. A prezentáció előtt 1-2 nappal, otthon próbáld ki a nyugtató hatását!! Mert ha a szorongás miatt túl sokat veszel be, előfordulhat, hogy az előadás közben egyszerűen elalszol!
2019. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Egyértelműen rossz ötlet! Ezzel csak tovább tetézed a bajt. Ezek a "csodaszerek" amellett hogy függőséget okoznak, még a meglévő tüneteket is szépen felerősítik hosszú távon és ha most még nincs komoly mentális problémád, akkor garantáltan lesz ezektől. Szóval csak óvatosan!
2019. márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazad van 2.kommentelő, viszont a másik megoldás az csak az lehet, hogy abbahagyjam a sulit, és max. közmunkás lehetnék.. besz**tam rendesen ezzel a betegséggel :(
2019. márc. 15. 23:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Milyen tantárgyból/témából kell prezentálnod legközelebb és milyen szinten?

Mekkora "közönség" előtt?


Privátban is megírhatod, ahogy neked könnyebb.

2019. márc. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!