Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Marihuána függő vagyok egy...

Marihuána függő vagyok egy éve. Szeretnék leszokni. Hogyan csillapítsam az idegességet?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyellem magam.

Egy Iskolás,és egy óvodás gyerekem van.

Folyamatosan feszült,és erősen lehangolt vagyok.Romlott a memoriám,semminek nem tudok örűlni.

Sokszor határoztam el magam hogy befejezem.De nem volt türelmem a gyerekeimhez,ezért inkább szívtam,hogy ne itthon rossz a hangulat.


2019. márc. 18. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj orvosi segítséget, vannak olyan gyógyszerek, amik hatékonyak az elvonásban, pl Triapridal. De ezeket csak orvos írhatja fel. Kitartás!
2019. márc. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

De hiszen a fű ártalmatlan... meg nem okoz függőséget... legalábbis minden libsi füves bunkó ezt hangoztatja...


Egyébként pszichiáter szakorvos segítsége kell.

2019. márc. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb, mintha benzóra vagy piára kattantál volna rá. Sokkal könnyebb is abbahagyni. Szakorvosi segítség, és kezdj el sportolni, remekül ki fogja váltani a füvet.
2019. ápr. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább legyen pár napig rossz a hangulat otthon, mint benne maradj egy ilyen függőségben!
2019. ápr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves első, miért ajánlasz egy anyának/apának gyógyszeres kezelést egy természetes növény helyett?

A fű igenis okoz függőséget, de a cigi, alkohol, cukor esetében ez nem áll fenn? Szerintem igen. Legalább ez nem b*ssza el a tüdődet, nem leszel tőle agresszív vagy kövér.

2019. máj. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A dohány is egy természetes növény, a pálinka növényi párlat stb. Attól, hogy valami növény, még lehet sz.r.

A fű egyébként éppen úgy telegányolja a tüdőt kátránnyal, mint a sima dohány, csak ritkábban szívják a füvesek. A fű pedig érzelmi elsivárosodást, örömtelenséget, szellemi elbutulást, pszichózist, skizofréniát tud okozni. Ennyit arról mennyire ártalmatlan.

2019. máj. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, a heroin és a kokain is növényből készül. Ilyen szempontból nézve igazad lehet, de még mindig egészségesebb egy tiszta, dohány nélküli joint, mint az általad említettek. Haladjunk a korral és nézzünk szét más országok táján is. Nem véletlenül szívhatok én is legálisan kendert. És azt is vedd figyelembe, hogy nem csak egy módja létezik a kender fogyasztásának, egy jó ganja tea vagy kannabisz vajjal készült finomságoknál nincs is jobb.

Alacsony THC-val és magas CBD-vel rendelkező kender termesztését, birtoklását és felhasználását én teljes mértékben legalizálnám, eltekintve a mennyiségtől.

2019. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!