Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden embernek vannak ongyilk...

Minden embernek vannak ongyilkos gondolatai?

Figyelt kérdés

Mindenkinek eszebe jut neha, meg ha nem is gondolja komolyan a dolgot?

Nem tudom eldonteni ez normalis dolog e

Nekem eleg gyakran eszembe jut, pedig nem nem fogom megtenni ez biztos, megis mindennap elkepzelem vagy legalabb futolag eszembe jut, vagy a villamoson ulok es elkepzelem ahogy leugrom a mellettem elsuhano epuletekrol es azon gondolkozom valyon meghalnek e abbol meg abbol a magassagbol

Vagy a kadban elkepzelem, hogy felvagom az ereimet

Vagy oran ulok es elkepzelem, hogy lobotomiat vegeznek rajtam ott rogton

Ilyenek


2019. márc. 19. 10:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Vajon*
2019. márc. 19. 10:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Másoknak nincsenek mert elfoglalják magulat és nem unatkoznak ennyire, hogy ilyen marhasagokon járjon az eszük.
2019. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja jo
2019. márc. 19. 11:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Krízishelyzetben előfordul. Csak a legtöbb ember dolgozik, gyereket nevel, tanul, sportol, így nincs ideje ilyesmin töprengeni. Tanulj pl angolul, azon járasd az agyadat!
2019. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi
2019. márc. 19. 11:15
 6/6 anonim válasza:

Vidítsd fel magad.Ez csak egy rossz gondolat verd is ki a fejedből. Csinálj valami hasznosat amit szeretsz.Menj biciklizni ,olvass,barátkozz. Akár meditálhatsz is. Csak legyen jobb közérzeted. Ha otthon be vagy fordulva attól nem változik semmi se.

Amúgy igen nekem is sokszor van ilyen gondolatom. De le kell győzni.

Általában ha valaki megemlíti az ilyent akkor egyből le van hurrogva pedig az nem segítség.

Lehet ,hogy te megkönnyebbülnél de az élőknek nagy fájdalmat okoznál.

Ha már megkaptad az életed használd ki.

2019. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!