Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg akarok halni. Lehet ebből...

Meg akarok halni. Lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés

Alapból antiszociális és depressziós vagyok. 19 évesen előttem az érettségi, és úgy érzem nincs tovább. Halvány lila dunsztom sincs, hogy mit csinálok majd szeptembertől. Konkrétan mintha véget ért volna az életem.


Kb. 1 hónapja minden nap azzal a gondolattal fekszek le aludni, hogy meg akarok halni, és bárcsak nem kelnék fel másnap.


Annak, hogy kinyírnám magam, nem látom túl nagy esélyét.

Gondolkodtam már rajta, meg neten is rákerestem módszerekre, de szerencsére p*nci vagyok hozzá.


Egyszer volt olyan, hogy ilyen céllal elindultam a vasútállomásra, de az első utcasaroknál már biztos voltam benne, hogy aznap én csak nézni fogom a vonatokat, meg beszélgetni egy vasutas ismerősömmel.


Azóta nem jártam az állomáson gondolatban sem, és a barkácsboltba se mentem kötélért.


Lehet bajom ebből, vagy a bizonytalanságom nagyjából megvéd?


2019. márc. 20. 02:52
 1/3 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

Azért akarsz meghalni, mert nem tudom mit kéne csinálni érettségi után? Én lassan 40 vagyok, de most se tudom még :D


Gondolj arra hogy fájni fog, és hogy nem ehetsz több csokit :)

2019. márc. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonymousreview60 ***** válasza:
Ha nem tudod, mi legyen az érettségi utàn, javaslom, hogy tartsál "gap year"-t. Akkor dolgozol, utazgatsz, vilàgot látsz. Így kiderül, mit lenne érdemes tabpnulni vagy csinálni, nem pedig hánykolódsz ide-oda az egyetemi szakok között.
2019. márc. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezért tényleg érdemes lenne öngyilkosnak lenni. Ne viccelődjünk már. Nem tudod mi lesz? És akkor mi van. Majd kiderül. Koncentrálj az erettségire. A többivel ráérsz utána foglalkozni. A legtöbben a haláltól félnek a legjobban. Te meg ezen filózol önként miközben minden más opció csak jobb lehet. Érdekes, hogy az én koromban nem voltak ilyen gyagya fiatalok. Pedig mindenkinek voltak gondjai mégsem jutott senkinek az eszebe hogy a.vonat.alá ugorjon. Ma meg naponta van itt 2.yen kiírás,egészseges, szép fiazalpktól akik előtt ott az élet. Miért unatkoztok ennyire? Érettségi után végig utaztam a.nyarat. Elmentem stoppal az össues Fesutiválra, a Balatonra, a Velencei tóhoz ismerkedtem, nevettem, finomakat ettem. Mi lenne ha te is ezt csinalnád. Eszembe nem jutott volna meghalni. Pedig én sem tudtam mit meg hol alarok majd dolgozni tanulni. Aztán kialakult.
2019. márc. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!