Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdődött.Ültem az ágyon és olyan furcsa érzés töltött el,mintha szédülnék,de közben boldogság is.Elkezdtem hallani egy női hangot."you are silly".Nem tudtam mire véljem.Feltettem a fülhallgatót és bekapcsoltam a zenét.A szöveg megváltozott és megibt egy női hang beszélt."you are silly".Végig olyan nagyon furcsa érzésem volt.Aztán mentem suliba.Ültem az órán és a szemem sarkából bogarakat láttam mászni a falon.Bekapcsolt a sulirádió és megint egy női hang:"you are silly".Körülnéztem.Senki nen reagált semmit.A tanár kihívott felelni.Montam az anyagot és egyszer csak hallom,hogy a tanár suttogja:"you are ugly".

A tanár szája nem mozgott.Ebéden ettem a kaját és susogást hallottam a fülembe.Összesen ötem voltunk az ebédlőbe és mind távol voltak tőlem,de a hang olyan volt,mintha közvetlenül a fülembe susognának.És attól a naptól kezdve szinte mindig történtek ilyenek.Már azta zenét ami akkor ment amikor megváltozott a szöveg ezerszer végig hallgattam és nem volt benne olyan szöveg.De mikor hallom a nőt mindig boldogság,afféle felszabadultság tölt el...Nem tudom elmagyarázni.A barátaimtól eltávolodtam.A tanulást egyszerűen nem tudom központba helyezni,mert olyan,mintha nem önmagam lennék..,mibtha nem én irányítanám a testemet,gondolataimat.A higiénámat rendben tartom,mert ezt szabálynak érzem,de nem tud érdekelni...Nem tudom mi van velem...Olyan,mintha egy ördögi hullám elragadott volna,olyam amiből nem tudok kijönni.Néha elhomályosodik amit látok és ritka időkőzönként csak beszélbek az emberek és nem értem mit mondanak.-nem fogom fel mit mondanak.Sokszor ilyen gondolat villanások törnek a fejembe,hogy fussak,ordítsak.Ezeket minél hamarabb kiverem a fejemből.Mikor megyek az utcán bevillan a fejembe egy gondolat,hogy ha elrabolnak,hogy szabaduljak el és keresem a gyanús embereket akik elől elmenekülök.Már kezdem nem én uralni a gondolataimat,tetteimet...Rettegek mi jöhet még...Vagy ezt csak a kamaszkor csinálja és mindenki átesett ezen?(A szüleimnek nem szóltam,de már mondták,hogy legyek már végre megint az a lány aki voltam...Meghogy durva változásokon megyek át,de nem tudják min megyek keresztül...)



2019. márc. 21. 11:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
(lány vagyok)
2019. márc. 21. 11:50
 2/15 A kérdező kommentje:
Jah...még valami...Nagyon feledékeny lettem...
2019. márc. 21. 11:55
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mihamarabb beszélj aszüleiddel, és keressetek fel egy orvost.

Vigyázz magadra! :)

2019. márc. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem minden vélemény számít!Kérem!Esetleg ha van itt pszichológus/pszichiáter...Segítsen...
2019. márc. 21. 12:17
 5/15 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Olvasd el ezeket. Szívesen.

2019. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Szóval a CIA kísérletezik rajtam?
2019. márc. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ez komoly???

Kísérleteznek?RAJTAM!!!???

2019. márc. 21. 14:59
 8/15 anonim ***** válasza:
9%
Igen,csak ne hangoztasd mindenkinek,mert őrültnek néznek. Azt tanácsolom,hogy vigyázz magadra nagyon.
2019. márc. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem normális, orvoshoz kell fordulnod.

Hány éves vagy?

2019. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Baromira unatkozol és fárasutod a népet a marhaságaiddal az történik veled. Ha már ennyire élénk a fantáziád elkezdhetnél íeni pl novellákat kesőbb esetleg regényeket. Több értelme lenne mint ide írni kamu sztorikat.
2019. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!