Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg lennék?

Pánikbeteg lennék?

Figyelt kérdés

29F vagyok, az utóbbi pár napban nem vagyok jól. Nem fáj semmim, de belülről rosszul érzem magam. Szédelgek, levertnek érzem magam, néha nehéz a levegő, a kezem gyenge és bénácskának érzem, megfeszül a testem időnként, azon veszem észre magam, hogy össze van szorítva a fogam.

Ez nem tart egész nap, hirtelen elmúlik majd újra előjön, de már pár napja így van. Azóta este nem tudok aludni, csak hajnalban.

Két éve volt már hasonló gyengeségem, akkor még a mellkasom is fájt a hónaljamnál, akkor voltam orvosnál, kivizsgáltak, de semmi eltérés nem volt. Azelőtt két évvel kezdődött, akkor nagyon megijedtem, azt hittem meghalok, akkor is kivizsgáltak és semmi. Tehát időközönként különböző tünetekkel előjön, de az állandó a levertség és nehéz levegő.

A munkám alatt szoktam stresszelni, de próbálom lazára venni.

Elég sokat gondolok arra, hogy mi van, ha meghalok. Ha random rosszul leszek, de nem érzem magam bánatosnak, vagy kedvtelennek, teljesen jól elnevetgélek egész nap és ez őszinte, nem megjátszott.

Mit gondoltok?


2018. nov. 23. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak szorongsz, nem fogsz meghalni ettől. Menj el pszichológushoz, hogy kiderítsétek az okát.
2018. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem fogom ettől meghalni, ezt csak a legelső tüneteknél hittem. Azóta eltelt pár év, és hiába tudom, hogy nem szabad magam rajta idegesíteni, néha mégis előjönnek ezek a tünetek. Néha hamar elmúlik, néha napokig uralkodik rajtam.
2018. nov. 23. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom, milyen a szorongás, én is részben amiatt járok terápiára. ha jót szeretnél magadnak, nem halogatod te sem sokáig, mert garantálom neked, hogy nem múlik el magától.
2018. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja ismerős,csak nekem még ehhez társul egy magánysági érzet,találj magadnak valami hobbit is,hátha az oldja. Depresszióval rosszabb. Néha még a séta is jobb,a gubbasztásnál,vagy idegeskedésnél.
2018. nov. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!