Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vegetálom el az életem?

Miért vegetálom el az életem?

Figyelt kérdés
Szó szerint,abból áll a napom,hogy reggel felkelek,elvegetálom számítógépezéssel,és semmittevéssel a napom,és lefekszek aludni. Ez megy már hónapok óta.
2019. márc. 26. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre nem volt jobb ötleted ami jobban lekötött volna. Nézd a vége úgyis a halál....akár gépezel akár megváltod addig a világot. 🙂
2019. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne a gyakorizókkal hangulatkeltő, troll kérdések nélkül? Te valójában csak feláldozod magad másokért. Mártír vagy, egy igazi HŐS!
2019. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, erre honnan tudnánk a választ? Szerinted árt neked az "elvegetálás"? Hát akkor ne csináld, keress magadnak hobbikat, járj kondizni, dolgozz, tanulj valami újat, tűzz ki célokat és ne panaszkodj. :)
2019. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mert eltartanak, és tök kényelmes életed van. Semmiért sem kell tenned semmit.
2019. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tanuló vagy dolgozz valamit. Hasznosnak érzed magad és a jövőd érdekében is az.

Gepezni hétvégén is lehet, vagy hétköznap munka/suli előtt

2019. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Gondolom azért mert eltartanak, és tök kényelmes életed van. Semmiért sem kell tenned semmit."


Amennyiben úgy tartják el, hogy nem várnak semmit érte, (ami elég ritka) akkor valóban kényelmes, és könnyű élete van. De itt nem hinném, h erről van szó.

2019. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem? Gépezik-alszik. A kaja meg a net nem terem magától. Túl jó dolga van, semmimás baj nincs. A céltalanság gyilkos dolog tud lenni...
2019. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért jó neked így és hogy tudod ezt kivitelezni de egyáltalán nem irigyellek és a szüleidet sem akik megteremtik mindehhez a feltételeket, hogy egész nap ne csinálj semmit. Én inkább élek és élvezem az élet minden percét ;)
2019. márc. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nincs célod, ami másra motiváljon, keress egyet...és ja ezt néha kell is keresni, ez nem hiszem, hogy jó így, valami küldetéstudat kell az embernek.
2019. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenki elvegetálja tulajdonképpen az életét. Tökmindegy mit csinálsz, a végén mindenki meghal. Én csak azért kelek fel, hogy drogozzak.
2019. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!