Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet lekuzdeni az...

Hogyan lehet lekuzdeni az ongyilkossaggal kapcsolatos gondolatokat?

Figyelt kérdés
Most dobbemtem ra, hogy elcesztem az egesz eletemet. Barataim sosem voltak. Gyerekkent is kikozpsitettek. Anyu nem el. Apuekkal nem jo a kapcsolatom. Jelenleg munkam sincs. Pluszban leszbikus vagyok, ezt nagyon nehezen fogadtam el. Eddig voltak pronalkozasaim, de szex teren egyik sem mukodott miattam. Egyszeruen nem tudok hova menekulni. Retteges minden apom. Utcara sem akarok kimenni. Ezek tudataban nyilvan senki nem baratkozna velem, nem, hogy osszejonne velem. Abszolut semminek nem tudok mar orulni. Motivaciom sincsen mar. Nem sajnaltatni akarom magam, csak jol esik kiirni magambol. Nyilvan ezeket a problemakat azok tudjak megerteni inkabb, akik hasonloan melyponton vannak. Par eve jott egy lendulet, akkor volt munkam, sporoltam, elterveztem, hogy elleszek egyedul, epitgetem a jovom, de rajottem egyedul nem megy. Nincs miert/kiert csinalni. Persze, eloszor mindenkinek magaert kell tenni/kuzdeni. De azzal a tudattal sem jo elni, hogy tudom, soha nem lesznek barataim/parom. Pszichologushoz nem szeretnek elmenni.

2019. márc. 27. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Nekem is vannak öngyilkossági gondolataim,voltak kisérleteim is,sajnos sikertelenek. Én amiatt mert rengeteg rossz dolgot át kellett éljek gyerekkoromban. Az egész gyerekkorom egy rémálom volt. Feldolgozatlan traumák,kilátástalan jövő stb.
2019. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! En sem tudom feldolgozni a multat, barmennyire is akarom. Foleg a legutobbi hobamat. Rengeteg elojele volt, hogy onnan lepnem kene, de sajnos nem hallgattam a megerzeseimre. Es en huztam a rovidebbet, jol beegettem magam.
2019. márc. 27. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia...probalj gyermeket felugyelni es a szuleitol megtanulni baratnak lenni szakmat karriert epiteni es hidd el h nem vagy remenytelen eset lehetnek meg jo barataid ha kicsit masokra is gondolsz es vallalsz felelosseget javitod a kapcsolataid azokkal akik regen megertettek es nem plakatolod ki hogy talan leszbi is lehetnel...aldas
2019. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Az a baj, hogy leri rolam a beallitottsagom. :( igy keptelensegnek tartom, hogy ram biznanak wgy gyereket. Egyik kozeli ismerosom kert meg, hogy vigyazzak a gyerekere, mig intezi a dolgat. Azt nagyon elveztem.

2019. márc. 27. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megengedsz egy személyes tapasztalatot, nekem az alkholizmus szintjére kellett sűllyednem ahhoz, hogy belássam, az élet nem cseszett ki velem annyira, mint én saját magammal. Ezen a vonalon próbálok haladni. A gondolatok már megvannak, csak kell még egy kis löket.
2019. márc. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is volzak alkoholproblemaim. De egy ideje szerencsere mar nem iszok. Valahogy illuminalt allapotban nem erdekeltek a hibaim. De ez nem megoldas. Amit belattam, hogy joggal tortentek velem ezek a dolgok, mert en sem ugy alltam dolgokhoz, ahogy kellett volna, de belul azt erzem, ezekbol nincs kiut. Sok reszletet nem irtam le, amiken atmentem. Szerintem mas is igy lenne az en helyzetemben.
2019. márc. 27. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!