Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám enyhíteni?

Hogy tudnám enyhíteni?

Figyelt kérdés

Folyton stresszelek, aggódok dolgok miatt. Aggódok hogy mi lesz holnap, mi lesz egy hét múlva, mi lesz nyáron stb. Ha feszült vagyok, akkor hányingerem van, és csak akkor múlik el ha lenyugszom. Kis dolgokon felkapom a vizet, ok nélkül néha. Néha kedvem sincs semmihez, és nagyon sokszor unatkozok. Sokszor hiányzik a barátnőm és ilyenkor végképp. Van hogy reggel úgy kelek fel hogy kedvetlen vagyok és hányingerem van.

Csak en vagyok egyedül ezzel?



2019. márc. 28. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat nagyon sokan vannak így ezzel. A testmozgás csökkenti a feszültséget, vagy hallgass meditációs zenét
2019. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy vele egyedül. Csak a pszichopaták nem szoronganak, félnek. Ez egy teljesen természetes dolog. Az a kérdés, hogy mit reagálsz rá. Vállalod a kihívásokat a szorongásaid ellenére, vagy... a másik utat te is ismered.
2019. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem rengetegszer van így hányingerem... Majdnem minden reggel, vagy ha izgulok valami miatt is rámtör az émelygés.. nagyon utálom mert a hányinger csillapítók meg álmosítanak... :(
2019. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
autogén tréning
2019. ápr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!