Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnak is vannak ilyen random...

Másnak is vannak ilyen random disszociációi? (derealizáció/deperszonalizáció)

Figyelt kérdés

Kb 4 hónapja van dp/dr-el. Szerintem egyre jobban vagyok. Ki megyek egyedül az utcára , meg igazából így vissza tértem a napi rutinomhoz.


Ma is full jól voltam kb délig. Amikor telefonszám , ugye felemeltem a fejem - és azt se tudtam hol vagyok :D úgy éreztem magam fullra mint ha álmodnék. Nem tud már annyira megijeszteni mint az elején, de azért tud para lenni.

Szóval a kérdés az lenne hogy másra is így random, semmi előjel nélkül rájön ez az “állapot„?



2019. márc. 29. 21:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Telefonoztam*
2019. márc. 29. 22:02
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Igen. A múltkor kb 1 órán keresztül csavarokat válogattam. Amikor felnéztem, azt sem tudtam melyik bolygón vagyok.
2019. márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak,ismétlődő traumák miatt.
2019. márc. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen napi szinten. De van olyan is, hogy beszélgetek például a szüleimmel és jön az az érzésem mintha idegenek lennének aztán ráeszmélek, hogy ők a szüleim. Meg hasonlók. De nehéz ezt megmagyarázni.
2019. márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is elkezdek gondolkozni, de ilyen teljesen random időközönként, hogy milyen furcsa, hogy pont ebben a testben élek/XY vagyok és ilyen dolgokat élek át. És annyira mélyen el tudok ezen gondolkodni, hogy úgy érzem, mintha kiesnék a testemből és percekbe beletelik, mire újra feleszmélek De szoktak más furcsa dolgok is lenni. Szóval nálam inkább a deperszonalizáció formái jeennek meg.
2019. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nagyon para az egész , remélem minél hamarabb túl leszek ezen az egészen !
2019. márc. 30. 20:50
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok. Nekem csak egyszer fordult elő a vérnyomásom leesésekor, úgy hogy előtte éjszaka nem aludtam semmit. Olyan volt mintha álmodnék mindent, és nem nagyon lennék jelen fizikailag. Szerencsére másnapra teljesen elmúlt,nem volt kellemes érzés.
2020. ápr. 8. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!