Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Deperszonalizáción / Derealizá...

Sertralin89 kérdése:

Deperszonalizáción / Derealizáción mi tud segíteni?

Figyelt kérdés

Két hónapja fogyasztottam marihuanat ismerősökkel. Pánikrohamot kaptam, azóta nem vagyok jól. Néha vannak lebegő érzéseim, mintha menne a kép. A kezdeti szakaszban csak a szívem dobogott, de aludni tudtam. Az itthoni légköröm nem a legjobb, de amikor a barátaimnál alszok, tudok aludni 6-8 órát. Itthon alig alszok.


Egy kórházban kaptam antidepresszánst és nyugtatót, az segített. Az antidepresszánst kiváltottam, de károsan befolyásolta a szexuális életemet, elhagytam. Az orvoshoz még nem tudtam visszamenni, de tud valaki valamilyen tippet adni, hogy mit tudok ezzel kezdeni? Eltelt két hónap, nem nagyon tudom mit csináljak, egyik embertől megyek a másikig, nem tudok aludni, egyik orvostól rohanok a másikig, és közben folyamatosan félek. Az orvosaim normális, kedves emberek, de a gyógyszerek hatása nagyon kemény.


Eltelt két hónap, és néha vannak tisztább pillanataim, de abból van kevesebb. Sajnálom, hogy kábítószert fogyasztottam, de nem tudom, mit csináljak, hogyan fordíthatom ezt vissza, ismét kemény három órát aludtam, és dolgozni kellene mennem.


Tud valaki mondani valamit?



2019. jan. 2. 04:49
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

"Az orvoshoz még nem tudtam visszamenni, de tud valaki valamilyen tippet adni, hogy mit tudok ezzel kezdeni? Eltelt két hónap, nem nagyon tudom mit csináljak, egyik embertől megyek a másikig, nem tudok aludni, egyik orvostól rohanok a másikig...

Aha.

2019. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekem is fűtől volt dp. és dr.


Probald ki azt hogy nem figyelsz rá. Mindig foglald le magad, csinálj valami izgalmasat, és ne figyelj arra hogy miket érzel.


Nagyon sokan igy jottunk ki ebbol, nekem bevalt. Tul kell lepned rajta es el kell felejtened.

2019. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Próbálom elfelejteni, de néha még vannak tüneteim. Olvasgattam róla, hogy van olyan, akinél 3-4 hónap alatt múlik el ez a szar, de nekem néha van olyan, mintha még mindig annak a szarnak a hatása alatt lennék. MOndjuk már ritkább, most inkább csak feszült vagyok, és nehezen alszok. A fű előtt nem voltak ilyen élményeim soha. HA magától elmúlhat, akkor az mennyi idő maximum? Kaptam erősebb gyógyszereket, bízok a hatásukban.
2019. jan. 4. 12:48
 4/10 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy a fű miatt van deperszonalizációs zavarom, sőt még a nikotin elvonási tüneteim miatt szorongok , depis vagyok.

Így együtt a kettő eléggé betesz .

Ha akarsz írj privátba :)

2019. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 acsuf válasza:
Szia, én lassan két éve vagyok. Igaz 1 év után kezdtem el dokihoz járni. Most járunk utána a dokimmal mindennek. Eeg, ct... remélem évvégére kutya bajom sem lesz. Van kiút, ez lebegjen előtted
2019. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Reagáló!


Két éve vagy ebben az állapotban???!!!! Ez most komoly???

2019. jan. 10. 19:26
 7/10 acsuf válasza:
Igen komoly sajnos
2019. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 acsuf válasza:
Írj privátban ha bármi kérdésed lenne. Hátha tudok segíteni
2019. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Két év...jesszusom. Nem tudom mi lesz velem...én már most napi 4 órákat alszok, pedig helexet meg frontint is szedek majdnem egyszerre...úristen...két év...én biztos megbolondulok két év után...
2019. jan. 15. 12:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyetlen alkalom után ilyet kapni????:o

Ismerek olyat akinek a fű pánikrohamokat okozott, de ő legalább fél évig tolta napi rendszerességgel

Miután teljesen leállt vele néhány hónapon belül rohama sem volt már több

2019. ápr. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!