Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Halálfélelmem van sokszor,...

Halálfélelmem van sokszor, vagy úgy érzem meg fogok őrülni. Hogy szabadulhatnék meg ezektől az érzésektől?

Figyelt kérdés
Fizikailag is rosszul leszek ilyenkor. Pszichológusnál már voltam, semmit nem ért. De már oda sem lenne erőm elmenni.

2019. márc. 31. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Komoly szorongásod van, ami pánikbetegséghez vezetett, mert annak vannak ilyen tünetei. Pszichiátert keress fel.
2019. márc. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Felkerestem, adtak drogot, nem köszi! Az ilyen válaszokat minek írja le valaki. Csak idegesítő de nem segítség.
2019. márc. 31. 08:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, csak segíteni akartam.. nekem is hasonló tüneteim voltak/vannak és az orvos és a gyógyszer segített.
2019. ápr. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
40%
A haláltól ne félj kedves, igyis ugyis meg fogsz halni, termeszetes dolog. Arrol meg tehetsz hogy utana konnyebb legyen szeretteidnek .illetve csinald azt amit szeretsz es csakis azt, es eld az eletedet masoknak (is, de ne elsodlegesen magadnak)
2019. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi sokat segítettél. Ezzel minden problémám megoldódott. Megérné tanácsadó irodát nyitnod az összes pszichológus lehúzhatná a rolót akkora bölcsesség volt. Senkinek nem jutott eddig az eszébe. 🙈
2019. ápr. 28. 07:02
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Menj pszichoterápiára. Ott nem a gyógyszer az elsődleges szempont.
2019. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem segít. Rajtam már semmi nem segít. :(
2019. júl. 27. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!