Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Én ezt az életet nem akarom...

Én ezt az életet nem akarom leélni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szociális problémákkal küzdök már nagyon régóta. Mindig is szerettem volna barátokat. Probálkoztam is, megpróbáltam barátkozni, szociálisabb lenni ami részemről ment is, de az emberek nem fogadták el. Ugyanúgy utáltak továbbra is, iskolában is és hát gyakorlatilag mindenhol. Aztán 18 éves koromban elpattant bennem valami és elmentem otthonról jó messzeire amennyire csak lehet. Azt gondoltam hogy majd itt újra kezdhetem és jobb lesz. De szociális téren akármit csinálok, akárhogy próbálom, egyszerűen látom mindenki arcán hogy utálnak engem. Azóta beletörődtem és senkivel sem beszélek. Azt gondoltam megleszek ez nélkül is. Rájöttem hogy a munkahelyem és a pénzem ottvan nekem és azóta soksok hónapom úgy telt hogy reggel 6-tól este 9-ig dolgoztam minden egyes nap. És ez igy nem élet. Semmi nem történik az életembe. Unalmas az egész. És ha belegondolok hogy ez még kb. 50 évig igy fog menni akkor elkezdek sirni. Minden reggel azzal a gondolattal kelek fel hogy érjen már véget. Én ezt az életet nem szeretném leélni. Mit csináljak?

2019. ápr. 2. 19:42
 1/6 anonim válasza:

Először is nyisd ki a szemed. Olyan nincs , hogy mindenki utál, ezt valószínűleg csak bebeszeled magadnak (ezt nem rosszból mondom, volt hogy én is azt hittem hogy csak pup vagyok emberek hatan).

Szerintem keress fel egy pszichológust és próbáld meg vele kideríteni mi okozza tudat alatt a gatlasokat, és mi lehet az oka, hogy azt hiszed mások nem szeretnek téged.

És lehet hogy jót tenne ha regisztrálnál egy tarskeresôre ahol először csak ugye neten keresztül tudtok beszelni ( nekem személy szerint ez segített, de ha neked ez nem szimpatikus akkor ne eroltesd az ilyesmit, van akinek csak esik tőle az onbizalma).

És a lényeg hogy ha beszélsz valakivel mindig add önmagad, mert ha csak megjatszod magad az tényleg nem szimpatikus.

2019. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Társkeresőn már próbálkoztam. Minden egyes alkalommal az a forgatókönyv hogy irkálunk, minden szép, minden jó. Aztán megismer és már meg is utál. És nem az a fajta ember vagyok aki egyszer megpróbál valamit és ha nem sikerül akkor már kezét válja életlen pengével. Én nagyon sokszor próbálok mindet de egyszerűen ez nem megy. Én csak annyit szeretnék mostmár hogy egyik reggelen többet ne keljek fel.
2019. ápr. 2. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj ki valami önkéntes munkát. Pl. időseknek segíteni, vagy beteg gyerekeknek felolvasni, ők biztos nem fognak utálni. És menj el pszichológushoz.
2019. ápr. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy magyat helyesírás szabályai jót tenne első körben. Egyedül is lehet programokra menni. Facebookon van egy csomó túráós csoport minden hétvege írnak ki túrakat nagyon szép helyekre. Bárki mehet és a többsege ingyenes. Máris nem lennél egyedül és nem lenne unalmas az életed.
2019. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4! Aki a helyesíráson problémázik, az legalább mutasson példát az eltüések' terén is!

A túrázós csoportokra példának itt a saját kérdésem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__egyeb-kerdesek__9240904

2019. ápr. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alma0888 válasza:
Én nem tudom, hogyan tedd jóvá az életed. De ez az egy életed van úgyhogy gondold meg! Az öngyilkosság nem megoldás.
2019. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!