Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miétt ennyire gyenge az...

Miétt ennyire gyenge az idegrendszerem?

Figyelt kérdés

Mindentől megijedek. Pl ha szüleim kopognak az ajtómon, hirtelen megijedek és ugrok egy kicsit, beszúr a szívem és olyan hevesen ver, hogy alig kapok levegőt.

Régen voltak pszichés bajaim, állandóan sírtam, utáltam magam, azt éreztem senki nem szeret, pedig 2 éve van párom, anyukám is mindent megtesz értem, barátaim is vannak, társaságba járok. Apukámmal rossz volt a kapcsolatom, de megoldódtak.

Voltak régen ilyen bajaim, hogy szédültem, nagyon hevesen vert a szivem. De most mégrosszabb emiatt, hogy mindenen megijedek.



2019. ápr. 2. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Azt mi nem tudhatjuk, hogy miért, de egy pszichológus segítene kibogozni. De ez ellen tudatosan is tehetsz, hogy tudatosítod magadban, hogy ja csak a szüleim kopognak, nincsen semmi baj. Nem ért kicsi gyerekkorodban valami bántalmazás? Mert nyilván gyerekkorodból ered. Mit jelent az, hogy rossz volt a kapcsolatod? Mit csinált, vert, ordibált?
2019. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is. Nagyon sokat bántalmazták és van amikor úgy bepánikolok,hogy hallom a szívem dobogását.
2019. ápr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!