Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 1 hónapja halucinálok. Furcsa...

1 hónapja halucinálok. Furcsa képmásait látom ömmagamnak. A pszichológusom traumát vizsgált meg bennem. Viszont ez valószinűtlen. A furcsa viszont az, hogy ahol a képmásaim vannak, olyan lenne mintha igaziak lennének. Mi ez?

Figyelt kérdés
Az igazi azt jelenti itt, hogy fizikai megtestesülés, csak úgy, hogy én látom. Elkerülik őket az emberek, meg ha "beleütköznek" a képmásaimba hátrahőkölnek. A pszichológusom hitelessége jó, viszont nem nagyon akar hinni nekem.

2017. márc. 23. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez erdekes, le irnad privatban, hogy hogy mozognak es viselkednek, hogy neznek ki, (pl atlatcoak es mikor mesz parhuzamosan mennek veled a fold folott) kivancsi vagyok. :)
2017. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsanat a helyesirasert.
2017. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

És tudod, hogy azok a képmások nem valódiak? Vagy mit gondolsz róluk?

2017. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs belőlem csak egy. És ezek a képmások akkor is jelen vannak mikor pl ezt leírom.
2017. márc. 24. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!