Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tesz az emberrel a Rivotri...

Mit tesz az emberrel a Rivotril hosszú távon?

Figyelt kérdés
Persze azt tudom, hogy függőséget okoz, de az csak akkor jelenik meg problémaként, ha valaki le akar róla szokni. Na de mi van azokkal, akik szedik éveken, évtizedeken át, és mondjuk eszük ágában sincs leszokni róla, azokkal mit tesz ez a szer?
2019. ápr. 5. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az agyat roncsolja még pedig a memóriát, és ingerlékenyebb robbanékonyabb leszel tőle.

Amellett hogy függőséget okoz sokkal rosszabb lesz tőle az idegrendszered és ha férfi vagy és nem nő a libidódat csökkenti merevedési problémákat okoz.

2019. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell ilyen szemetet szedni.
2019. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És egy idő után nem hat ugyan az a mennyiség egyre több kell belőle. Egy ismerősöm szedte. Folyton olyan volt mint aki tök részeg. Elkent volt a beszéde, alig tudott mondatokat alkotni és néha alig állt a lábán. Érzelmileg is teljesen instabil volt.
2019. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kb 8 évig szedtem alváshoz, de általában rohadt fáradt voltam tőle napközben.
2019. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg három éve szedek napi hármat a 0,5 mg osból, meg se érzem!!
2019. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!