Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha àlmodok, az mindig rossz...

Ha àlmodok, az mindig rossz àlom. (Miért? )

Figyelt kérdés

Két és fél éve haltak meg a szüleim, nagyon nehéz volt az elmult idöszak, föleg a közvetlen pàr hét, hònap.. Elég nehezen megy a halàluk feldgozàsa. Mostmàr egyre ritkàbban àlmodok ròluk, mostanàban szinte soha. De ha àlmodtam, mindig ròluk. Vagy halottak voltak màr, vagy meghaltak àlmomban is. Nemrég a lànyomròl àlmodtam, mult éjjel a fiamròl. Depressziòs voltam, kezdödö pànik betegséggel. Ez màra sokat javult. Nem mondom hogy teljesen jòl vagyok, de sokkal jobban. Jàrtam pszihologushoz is. Kicsit stresszesebb a munka mostansàg, mentàlisan megvisel. Lehet hogy ez az oka a rossz àlmoknak? Pozítìv àlmaim miért nincsenek?

Köszönöm hogy elolvastad. :)


2019. ápr. 12. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen ez az oka. Hosszú idő mire enyhül a fájdalom. Addig pedig tegyél magadért, hogy jobban legyél. Szedjél Brandenburg neuro B vitamin komplexet, igyál citromfű teából pár pohárral naponta.
2019. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!