Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Ha àlmodok, az mindig rossz àlom. (Miért? )

Két és fél éve haltak meg a szüleim, nagyon nehéz volt az elmult idöszak, föleg a közvetlen pàr hét, hònap.. Elég nehezen megy a halàluk feldgozàsa. Mostmàr egyre ritkàbban àlmodok ròluk, mostanàban szinte soha. De ha àlmodtam, mindig ròluk. Vagy halottak voltak màr, vagy meghaltak àlmomban is. Nemrég a lànyomròl àlmodtam, mult éjjel a fiamròl. Depressziòs voltam, kezdödö pànik betegséggel. Ez màra sokat javult. Nem mondom hogy teljesen jòl vagyok, de sokkal jobban. Jàrtam pszihologushoz is. Kicsit stresszesebb a munka mostansàg, mentàlisan megvisel. Lehet hogy ez az oka a rossz àlmoknak? Pozítìv àlmaim miért nincsenek?

Köszönöm hogy elolvastad. :)

ápr. 12. 17:44  Privát üzenet  

A válasz
Igen ez az oka. Hosszú idő mire enyhül a fájdalom. Addig pedig tegyél magadért, hogy jobban legyél. Szedjél Brandenburg neuro B vitamin komplexet, igyál citromfű teából pár pohárral naponta.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 12. 21:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért álmodok sűrűn azokról a rossz dolgokról amiket az exem csinált velem, ha napközbe próbálok rá nem gondolni?
Miért álmodok állandóan ilyeneket?
Miért álmodok minden este rosszat?
Miért álmodok ezzel folyton?
Miért álmodok "hülyeségeket", olyan dolgokról amik soha nem történhetnek meg? Fura, lehetetlen dolgokat álmodok! Van bevált módszeretek álmatlanságra, rossz álomra?
Az ágyam rossz helyen lehet? Ezért álmodok mindig nagyon rosszakat?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!