Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Eletkeptelen vagyok. Mit tegyek?

Eletkeptelen vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De tenyleg az vagyok, ha korulottem olyan emberek vannak akiket nem ismerek, vagy csak 1 ember is olyan, akit nem ismerek, akkor meg sem merek szolalni, azt erzem, hogy az az ismeretlen ember undorodik tolem, nem akarja, hogy ottlegyek stb... Egy boltba nem merek bemenni, mert olyan szintu gyomorgorcsom van ilyenkor, hogy mit gondolonak rolam az emberek vagy nehogy elhibazzak valamit(pl nin cs nalam annyi penz amennyit fizetni kell stb) nem merek egy lanyt sem megszolitani, mert csunyanak erzem magam es ugygondolom, hogy mindenki undorodik tolem es mindenkit csak idegesitek. Szemely szerint en is gyulolom magam es undorodom is sajat magamtol. Legszivesebben ongyilkos lenne csak meg ahhoz sincs batorsagom. Ugy erzem, ebbol nincs kiut, folyamatosan probalom magam ombizalommal teli embernek mutatni, de magamban egy romhalmaz vagyok, ilyen kis 0 ombizalommal rendelkezo ember nincs szerintem megegy a foldon. Utalok a kozeppontban lenni, ezert kerulom is, hogy ez megtortenjen. Legszivesebben egyedul lennek mindig, olyankor erzem csak jol magam.
2018. dec. 7. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez amiket leírtál komoly tünetek, és megnehezíthetik az életviteledet. Ehhez már orvos kell. Lehet adnak egy gyenge nyugtatót, és azzal jól megoldod a problémákat. Magadtól is kipróbálhatsz növényi szereket, és B vitamin komplexet. Én is fiatal korom óta szedek egy enyhe nyugtatót.
2018. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudok orvoshoz fordulni. A szuleim azt hiszik, hogy minden rendben van velem. Kicsit zarkozott vagyok, ok ennyit tudnak rolam semmi tobbet, az o bevonasuk nelkul meg nem tudom, hogyan fordulhatnek orvoshoz, hiszen, ha mar fel oraval kesobb erek haza, mint szoktam az nekik feltunik. Mivel iskola utan egybok megyek haza mindennap. Most meg elvagyok ebben a helyzetben nagy nehezen, de masfel ev es vegzek. Mivel tobabbtanulni nem fogok, ezert a munka kovetkezik, de ott meg emberek vannak meg elvarasok meg stb... Mar a gondolattol is gorcsbeall a gyomrom, en erre keptelen vagyok. Egyre tobbet foglalkoztat az ongyilkossag kerdese. Barcsak legalabb ehhez lennek eleg bator.
2018. dec. 8. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!