Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha az életem...

Mit csináljak ha az életem semmit nem ér? Lehet depressziós lennék?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok. A családomon kívül senkim sincs. Egy rakás szerencsétlenség vagyok, aki semmit nem ér. Kiskoromtól kezdve rossz az életem, iskolában se voltak sose barátaim, engem mindig ott hagytak az éppen aktuális barátaim. Munkám se volt szinte, csak kis közmunkákon voltam irodákban. Párkapcsolataimban is engem mindig átvertek, kihasználtak, semmibe vettek, eldobtak mint egy rongyot.
2019. ápr. 14. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán önértékelési problémáid vannak. Ez nem depresszió.
2019. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Találd ki milyen szeretnél lenni és játszd el. Egy idő után olyanná válsz. Ezt nem én találtam ki, hanem Szendi Gábor pszichológus. Nekem bejött. Próbáld meg.....nincs vesztenivalód
2019. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ér annyit az életed, mint bárki másé. Most szarul megy, sajnos van ilyen. Meg kell dolgozni érte, hogy onnan kikerüljön az ember. Egy pszichológus sokat segíthet, ha nem megy egyedül.

Attól, hogy párkapcsolatban rosszul bántak veled, te nem leszel kevesebb. Csak naiv voltál. Ha tanultál belőle, legközelebb nem leszel az. :)

2019. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
#1-es válaszoló, honnan tudod biztosra, hogy nem depresszió? Ne bagatelizáld el a tüneteit. Simán lehet, hogy depresszió húzódik a háttérben, amivel jobb lenne mielőbb szembenézni. Kéne egy szakember szerintem, az ő dolga diagnosztizálni. Tuti segítene, egyébként én is hasonló cipőben járok, és nagyon rosszul érzem magam miatta, tele vagyok bűntudattal. Mert úgy érzem, pocsékolom a fiatalkoromat. Nekem már mondta szakember, hogy depressziós vagyok, és hasonló tüneteim vannak. De persze nem vagyunk egyformák, minden élet más. Ja és nálam ami nagyon rossz, az az, hogy a családom elítél, nem értenek meg, és baromi nehéz. Nem vagy egyedül kérdező!
2019. ápr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!