Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rossz gyógyszer beállitás,...

Róbert dávid kérdése:

Rossz gyógyszer beállitás, vagy mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy skizofrén vagyok és OCD s, szedek rá gyógyszereket felsorolom melyiket: Sertralin,Amitrex,Cymbalta,Olanzapin,Rivotril. ez igy rengeteg tudom,de nemhogy sok a gyógyszer de még a hatásukat se érzem. Az orvosom képtelen csökkenteni őket,magamtól meg nyilván nem tehetem meg. Mikor sok ember között vagyok rámtőr a szorongás rosszullét. Inkább leteszem a telefont,minthogy valakivel beszéljek mikor jön el elöttem egy rakat fiatal. Eladják a lakást amiben élünk,tehát plusz teher jött rám,és másik albérletet kell keresnünk. Ellátni meg tuti nem tudom magam,ugyhogy egyenlőre anyukámmal kell élnem. Dolgoztam már 4 órában,de azt is kicsit nehezen végeztem el,egy ilyen rehabmunka szerűség. Beszűkült tudatállapotba érzem magam,ameddig kimerek menni egyedül az a margit sziget,ott se tudom feltalálni magam. Barátaim nincsenek,nem is vágyom rájuk,inkább csajra de attól még messze vagyok. Sokat játszom a gépen,zenét hallgatok, 28/F

2019. ápr. 14. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szigetváron a pszichiátriai rehabilitációs osztályon tudnának veled érdemben foglalkozni, a gyógyszereidet beállítani és segíteni visszailleszkedni a munka világába. Keresd fel őket és menj el ahelyett, hogy állandóan ide írnál ki kérdéseket...
2019. ápr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!