Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichopata milyen érzelme...

Egy pszichopata milyen érzelmekez érez?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a dühre nagyon is képesek, főleg ha egy személy (aki számukra egy tárgy) nem úgy cselekszik ahogy ők szeretnék.


Mi a helyzet a félelemmel?


És milyen más érzéseik vannak nekik?


2019. ápr. 18. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Nincsenek érzéseik. Nagyon megtudják játszani,én ismertem egy ilyen embert...nem akarom látni többet.
2019. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

3


Valami csak van hisz némelyiket élezet tölti el ha gyilkolhat.


Valami csak kell, hogy motiválja őket. A motiváció is egy érzelem. Ha nem lenne egy embernek semmi érzelme akkor csak ülne egy padon egész nap és nézne ki a fejéből.

2019. ápr. 19. 20:40
 3/6 Durmbacher válasza:
33%
pszichopaták nagyobb eséllyel foglalnak el fontos társadalmi pozíciókat mint az egészséges emberek. PL: Bíró ügyész, topmenedzser, pénzintézetek vezetői, tudományos intézetek vezetői. Hogyan lehetséges ez?
2019. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Pedig a 4-esnek igaza van. Hiába van lepontozva. Azért lehetséges ez mert nagyon jól tudnak manipulálni,és nagyon jó a kommunikációs képességük,amivel előadják saját magukat.
2019. ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Durmbacher válasza:
67%
ÉS kiváló színészek, szóval ha érdekük úgy kívánja éppen, náluk senki sem tudja jobban eljátszani az együttérző jóbarátot, vagy a jóakarót. Társasági életben gyakran ők a ársaság központjai , amit nagyon élveznek.
2019. ápr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na elmesélem nektek,én hogyan ismerkedtem meg egy ilyen pszichopatával. A legelején nagyon kedves,segítőkész,jószívű. Beleférkőzött a bizalmamba, nagyon jól tudott engem manipulálni. Amikor elnyerte a bizalmamat,tehát,hogy jól megbíztam benne,akkor kezdett el játszadozni az érzéseimmel,először provokált, kötöszködött, aztán nevetett rajtam,hogy mekkora egy szerencsétlen ember vagyok. Ha pedig közömbös voltam vele,akkor újra kedves lett, majd amikor megint behódoltam neki,akkor megint elkezdett kinevetni. Majd letiltott közösségi oldalról, hetekre,hónapokra,és visszatért azzal,hogy ad nekem egy esélyt,természetesen megint kihasznált,és engem hibáztatott mindenért. Annyira jól előadta az áldozat szerepet,megjátszott érzelmeket. Hogy már le akartam lépni,de nem engedte. Mindig visszacsalogatott. Múltkor megint visszatért,de megmondtam neki,hogy leszarom már őt. Aztán békén hagyott.
2019. ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!