Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem? Nem tudok...

Mi van velem? Nem tudok aludni, ez mitől van?

Figyelt kérdés
Napok ota estenkent felelemerzet fog el, azt sem tudom mitol. Álmos vagyok, de ha lehunyom a szemem, olyan érzésem van, mintha allna valaki a szobaajtoban, agy mellett. Mar nem is tudok az ajtonak hattal aludni. Mindig amikor elalszom, felriadok arra, mintha vki figyelne. Nem erzem magam Sosem egyedul... Mintha valaki lenne itt rajtam kivul. Minden kis zajra odakapom a fejem, es felek... Eddig ilyen nem volt, csak random egyik napról a másikra... Mar nappal is kezdem azt érezni hogy figyel valaki, es nem vagyok egyedul a szobámban... Csak akkor erzem jol magam, ha anyukamek is ott vannak. De nem akarok atmenni szobajukba, 16 eves lany vagyok... Es eddig semmi ilyen bajom nem volt... 22:00-kor lefekszem, elalszok 22:30 korul, 6-kor kelek... Ez megy evek ota... Mst meg: Lefekszem 22:00-kor, elalszok 3:00 korul, felébredek 3:15 kornyeken, elalszok 5:00-kor, 6-kor menni kell suliba... Ez mi?

2019. ápr. 23. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szelleműzés? Ha nincs is ott szellem, akkor is megnyugtat a tudat hogy elvégeztétek a szelleműzést.
2019. ápr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Ja, és az is lehet hogy skizofréniás vagy.
2019. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Katolikus vagyok, a haz fel lett szentelve minden evben, a szobámban pedig rozsafuzerek lógnak mindenhol meg keresztek, es szent kepek, meg csodás ermek.
2019. ápr. 23. 10:41
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Már megint ez az idióta,aki mindenre ráfogja,hogy skizofrénia. Szerintem az első válaszoló, az aki elmebajos. A kérdezőnek semmi baja nincs, csak fél egyedül.
2019. ápr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De az a fura, hogy nem is nézek horrorfilmeket, semmit nem valtoztattam az eletmodomon az elmult időkben, es egyszer csak elkezdtem fosni egyedul? Ez szerintem abszurd. De koszonom mindenkinek!:)
2019. ápr. 23. 12:31
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Én csak meg akartam nyugtatni! Nahát, az ember jót akar, és állon rúgják cserébe. Köszi! :(
2019. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!