Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ennyi gyógyszertől lesz...

Róbert dávid kérdése:

Ennyi gyógyszertől lesz bajom? Aggódom.

Figyelt kérdés
Az orvosom tegnap felirt nekem Reagilát,sertraline helyett viszont a sertraline t még elkell hagynom szóval azt nem fogom szedni,ezeket a gyógyszereket szedem most: Rivotril 3x1 mg , cymbalta 60mg , parnassan 10mg , reagila 1,5 mg( ma kezdtem el szedni) Amitrex 400mg, sertraline zentiva ( ez csökkentés alatt áll,pár hét múlva elhagyhatom.) az orvosom úgy tudja már 1 hete elhagytam a sertraline t és nincs semmi bajom,elvonási tünetem. Kicsit hazudtam neki hogy abbahagytam hogy szedhessem a Reagilát. Hirtelen nem lehetne elhagyni a sertralint? Ennyi gyógyszer mellet lehet semmit nem éreznék,megvonási tünet stb.... 28/F

2019. ápr. 25. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Minek kapuzol az orvosnak?

Eszed semmi.

Ha megmondod hogy nem birsz lejönni valamelyik bohyóról akkor kapsz segitsèget.De ez hogy kamuzol azt az orvos félre van informálva,te meg parázol a mellékhatásoktól,hát ez poén.

2019. ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha az egyik gyógyszer helyett kaptál egy hasonlót, akkor nem lesz elvonási tüneted. azok akkor vannak, ha vki nem szed semmit helyette.
2019. ápr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A májadnak tuti annyi. Több gyogyót tolsz, mint egy kisnyugdíjas.
2019. ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Erről beszéltem. Sok pszichiáter gyógyszerfelíró skarlatán.
2019. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
szóval a reagila lecseréli a sertralint? akkor nem szedem be a sertralint. most nyugtalannak érzem magam biztos az új gyógyszer mellékhatása.
2019. ápr. 25. 16:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen a mellékhatások miatt érzed magadat nyugtalannak,majd felír nyugtatót is,hogy az majd megoldja a problémádat.
2019. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
szedek nyugtatót rivotrilt
2019. ápr. 25. 16:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor csodás. Szerintem hagyd abba ezeket,ha nem akarod tönkretenni a májad.
2019. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ez nem igy megy,skizofréniával diagnoztizálnak 14 éves korom óta, probáltam már gyógyszer nélkül fél hónap múlva korházba kötöttem ki,ez olyan mintha cukorbetegnek mondanád hogy hagyja abba az inzulint
2019. ápr. 25. 17:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja. Azt nem mondtad.
2019. ápr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!