Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ennyi gyógyszertől lesz...

Róbert dávid kérdése:

Ennyi gyógyszertől lesz bajom? Aggódom.

Figyelt kérdés
Az orvosom tegnap felirt nekem Reagilát,sertraline helyett viszont a sertraline t még elkell hagynom szóval azt nem fogom szedni,ezeket a gyógyszereket szedem most: Rivotril 3x1 mg , cymbalta 60mg , parnassan 10mg , reagila 1,5 mg( ma kezdtem el szedni) Amitrex 400mg, sertraline zentiva ( ez csökkentés alatt áll,pár hét múlva elhagyhatom.) az orvosom úgy tudja már 1 hete elhagytam a sertraline t és nincs semmi bajom,elvonási tünetem. Kicsit hazudtam neki hogy abbahagytam hogy szedhessem a Reagilát. Hirtelen nem lehetne elhagyni a sertralint? Ennyi gyógyszer mellet lehet semmit nem éreznék,megvonási tünet stb.... 28/F

2019. ápr. 25. 14:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
de azért igazán szedhetnék kevesebb gyógyszert,zárt osztályon nem szednek ennyit mint én
2019. ápr. 25. 17:08
 12/13 A kérdező kommentje:
2 napja szedem a reagilát de nem érzek tőle semmit
2019. ápr. 26. 14:46
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekünk ezt hiába mondod.

Menj vissza a dokihoz,csak ô tud változtatni a bogyókon.

De ne haragudj,ennek a bogyónak nem az a lényege,hogy ne érezz “semmit”?

2019. ápr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!