Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Soha nem lesz így barátom?

Soha nem lesz így barátom?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok konkrétan az exem miatt.Öngyilkossági kísérleteim voltak.Három hetet voltam miattuk a pszhiciátrián. Pszichológushoz jártam oda már nem járok. Gyógyszereket kell szednem a depressziómra minden hónapban mennem kell a kezelő orvosomhoz. Néha úgy érzem,hogy teljesen túl vagyok a nehéz időszakomon az exemen néha pedig annyira fáj,hogy legszívesebben megkérném az orvosomat vigyenek vissza a kórházba.Lelkileg teljesen kivagyok merülve. Most már nem akarok öngyilkos lenni viszont félek,hogy ilyen múlttal senki se fog belém szeretni. Volt már valaki hasonló helyzetben?Ja és nem divat depresszió orvos állapította meg,hogy eléggé súlyos.

2019. ápr. 26. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet barátod. Csak egy megértő embert kell kifognod, aki megérti, hogy ez egy betegség.
2019. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt pár öngyilkossági kísérletem, voltam depressziós, vagdostam magam. Lassan 10 éve vagyok a férjemmel, aki szeret és elfogad a múltammal és a hegeimmel együtt. Volt, hogy enygébb formában, de visszatért a depresszióm, ilyenkor támogatott és mellettem állt. Semmi akadálya, hogy a későbbiekben párra találj, amikor már túllépsz az exeden.
2019. ápr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a múltjárért szokták szeretni az embert. És ha már szeretnek, egy ilyen ártalmatlan múlt nem hiszem, hogy változtatna rajta. Ne ezzel nyiss, és nem fog különösebb hátrányt jelenteni. :)

Depresszióval természetesen jóval nehezebb párt találni, ne aggódj emiatt, koncentrálj előbb a gyógyulásra szerintem.

2019. ápr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel a nőknek semmit nem kell tennie egy párkapcsolatért csak kimenni otthonról ezért nyílván nekid is lesz majd társad.
2019. ápr. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!