Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A nárcisztikus volt barátom...

A nárcisztikus volt barátom és családtagjai fel akarják venni a kapcsolatot velem?

Figyelt kérdés
Lehet nem ebbe a kategóriába tartozik a kérdés, de nem tudtam hova írni. Akármelyik családtagom megy valahová, a volt barátom és vagy az apja vagy az apja mindig ott megjelennek. Persze nem mindig találkoznak velük, de azért elég gyakran. A kapcsolatunk előtt szinte sose találkoztak. Ha pl. anyám megy valahová, még ha egy helyen is vannak megpróbálja elkerülni őket, hogy még köszönni se kelljen nekik, akkor ott teremnek, szinte nyomulnak, és ráköszönnek. Egyszer attól félek hogy én találkozok vele össze velük.
2019. márc. 26. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel a szüleit és mond meg nekik, hogy a fiuk egy kretén, agresszív barom állat, és ne erőltessék a dolgot, mert okádnod kell tőlük. De így, ezekkel a szavakkal!
2019. márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A családja is egy gyökér volt velem, úgy hogy velük sem kívánok beszélni.
2019. márc. 26. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne velük foglalkoznod. Ha találkoztok köszönsz és tovább mész. Nem vagy köteles velük beszélgetni. Ha megszólítanak megmondod, hogy nincs kedved velük beszélgetni mert ez eddig is rossz volt. Csáó.... bolhából csinálsz elefántot. Elhiszem, hogy kellemetlen látni őket. De lépj túl ezen. Nem neked kell szégyenkezned, te nem akarsz tőlük semmit. Hogy ők mit akarnak az legyen az ő problémájuk. Nekem is volt egy nárcisztikus barátom. Pont nem érdekel sem ő sem a családja.
2019. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De én még köszönni se akarok nekik.
2019. márc. 26. 12:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne köszönj.
2019. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!