Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológushoz jár a barátnőm...

Pszichológushoz jár a barátnőm de nekem erről 1 szót sem szólt. Szerintetek miért? És hogy mondjam el neki hogy tudok róla?

Figyelt kérdés
Barátnőjével beszélgettem ma és ő szolta el magát.. Kérdezte hogy van a barátnőm jár e még pszichológushoz én meg csak néztem hogy mivan. Látta hogy nem tudok semmiről inkább elment mert "dolga van".
2019. ápr. 27. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Miota vagytok egyutt? Lehet olyan dolog miatt jar amit nem akar funek fanak elmondani par honap utan.
2019. ápr. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt
2019. ápr. 27. 00:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarta elmondani, biztos megvolt az oka rá. De ezen ne legyél felháborodva, ez az ő magánélete.

Kérdezz rá tapintatosan. Ne azt lássa rajtad, hogy besértődtél, mert nem mondta el neked, hanem legyél kedves és megértő. És ne erőltesd, ha nem akar róla beszélni.

2019. ápr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szarkeverő "barátnő " nem véletlenül szólta el magát.

Én felhívnám a figyelmet az ilyen "barátnő "-re, a barátnőmnél.

Miért kellene minden lépéséről beszámolnia? Azt is be kell vallania, hogy évente négyszer megy nőgyógyászhoz (de lehet, hogy ötször)? Az, hogy két éve jártok, és neked nem tűnt fel, hogy segítségre van szüksége, az azt mutatja, hogy 1. önző vagy, aki csak magával törődik 2. a barátnőd is belátja ezt és nem mondta el 3. most valószínűleg ezt fogod a fejéhez vágni, hogy "ha olyan hujjjje vagy, hogy pszichológushoz kell járnod, akkor inkabb szakitok"

2019. ápr. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elszólta magát, hát persze. Jól bele akart szrni a kapcsolatotokba.
2019. ápr. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
azert a pszichologushoz jarasrol szerintem kellett volna beszelnie. nem amiatt, mert kotelezo, vagy illik rola beszamolni, hanem mert en is siman elmondok ilyet barkinek, nemhogy a paromnak. ahol ennyi a kommunikacio ott problema lehet.
2019. ápr. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fú micsoda válaszok, figyelj nekem igazából az jut eszembe, hogy félt, hogy elijeszt téged ezzel, sokak szerint nem vonzó, ha valaki pszichológushoz jár, fél a megítéléstől.
2019. ápr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!