Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet gyogyitani a ptsdt?

Hogyan lehet gyogyitani a ptsdt?

Figyelt kérdés
tobb, mint 1 eve szenvedek tole. folyamatosan stresszelek, dobog a szivem es nyugtalan vagyok. minden emlektol csak rosszabbodnak a tunetek. az utcara is nehez mar mennem, depresszios lettem es a teljesitmenyem is gyatra, semmit nem tudok megcsinalni ami gondokkodassal jar. folyamatos a legszomj erzese is. se otthonrol nem tudok dolgozni, se munkahelyre nem tudok menni. barmi ami amugy is szorongast okozna olyan mertekure felerositi a stresszt, h kb a halalomat kivanom. elaludni sem tudok, mindig 4-5 oraig vagyok ebren. szakembert nem talalok es akihez regen jartam nem segitett. gyogyszert kene szednem, de nem akarok antidepit szedni. kozben az izmaimba is eros feszules van, a hasam olyan kemeny, mintha direkt feszitettem volna ra. raadasul mivel mindent kizarok a fejembol, h ne kinozzanak gondolom az emlekek igy sokszor teljesen eltunnek a gondokataim. sokszor azt sem tudom vegiggondolnu, h mit akarok venni a boltban, egyszeruen ures a fejem. mint mikor a vizsgaztato bizottsag elott kimegy minden az ember fejebol. ingerlekeny vagyok es semmit sem tudok hosszabb ideig csinalni, meg egy egyszeru jatekot is megunok 10p alatt. otletekm sincsenek kb. a latasom kb olyan, mintha egy hangyaboly lenne a szemem elott. ezekbol a tunetekbol kovetkeztetek en ptsdre, de lehet ez mas is. erzelmi bantalamazas hatasara alakult ki nalam. mi ez es mit lehetne tenni? ha antidepit kezdek szedni akkor az pszichologus nelkul is elmulasztana a tuneteket a gyogyszer elhagyasa utan is? bocs, de tenyleg nem tudok logikat tenni a dolgok moge, annyira stresszelek/szorongok. surgosen kene a segitseg, mert az eletterem az agyamra van lekorlatozva, meg a hazimunkakat se tudom elvegezni. koszi elore is! esetleg akinek volt hasonlo tapasztalata az is irhatna.
2019. ápr. 28. 18:12
 1/4 A kérdező kommentje:
meg annyi, h ez a szexualitasra is kihat, semmi nem tud beinditani. volt mostanaban 1 nap amikor kb 50%al lejjebb esett a stressz es jobban voltam, de ez ritka es nem tartos. gondolom eleve nem volt semmi szorongato tenyezo es csak ugy ablokk maga a ptsd(?) maradt.
2019. ápr. 28. 18:14
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted itt ez az SZTK?


Keress egy pszichiátert!

2019. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pszichiáter, háziállat...

Amerikában a veteránok szakképzett kutyát kapnak gyógyulásuk érdekében

2019. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!