Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen volt az egykori Lipótme...

Milyen volt az egykori Lipótmezei pszichiátria?

Figyelt kérdés
Aki volt bent, akár betegként, akár látogatóként, milyen volt? Azt tudom, hogy a végére már nagyon lepukkant volt.
2019. ápr. 29. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag nagyon jó. Sok ember ott élt bent,akik nem tudtak beilleszkedni idekint. Az országban ott tudták a legjobban kivizsgálni az ember baját. Ezért is volt nagy érvágás mindenkinek amikor 2007-ben bezárták. D
2019. ápr. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De azt olvastam hogy újra meg fogják nyitni. Egyébként a youtubon beírod opni vagy lipótmezei pszihiátria akkor van fent egy dokumentumfilm, de a googleba is találsz róla rengeteg infót.
2019. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak bezárása utáni videókat találtam :(
2019. máj. 1. 17:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos csak olyan van de van egy olyan ahol bemutatják belülről, persze üresen már, sajnos. Állítólag de sok olyan beteg aki ott élt bent és hajléktalanok lettek, még most is ott élnek a közeli erdőben. Várva hogy újra megnyissa kapuit az OPNI
2019. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!