Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Marihuana és pánikbetegség?

Marihuana és pánikbetegség?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elsőnek is hogy tisztázzuk aki elitéli a marihuana fogyasztókat, vagy csak trollkodni szeretnének azok kérem ne,ne,ne válaszoljanak tartsák meg a véleményüket maguknak..

koszonom!

Szóval..

Kb. 1 éve füvezek nagyon jó dolog volt elsőnek elvoltam ellazultam tökre élveztem mindent..

De mostanában ez az egész megváltozott..

Nem olyan rég volt egy erős pánikrohamom ez elött is voltak kissebb pánikolásaim de nem olyan erősek..

a lényeg az hogy ez miért van miért csak pánikolok mostanában a fűtől?

Valaki tudna nekem segîteni hogy ez miért van?

Előre is köszönöm!!



2019. ápr. 29. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Nem kell itt senkinek elitélni a drogosokat, te magad fogod elitélni saját magad , csak akkor már késő lesz.

De én azt hiszem nálad már most is késő van.

2019. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

A fű használata módosult tudatállapotot eredményez, amikor könnyen a tudatba kerülnek bántó, tudattalanból eredő információk. Elég gyakori jelenség.

Hasznos lehet egy "lelki nagytakarítás".

2019. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előhozhat, fölerősíthet lappangó hajlamokat, problémákat. Szerintem egy ideig ne szívj, aztán pedig kevesebbet, ritkábban.
2019. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
1 hónap múlva is kimutatható még a szervezetből. Tehát benned van azután is, hogy már nem érzed azt az érzést.
2019. ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia! Ahogy elottem is irtak, felhozhat lappango, melyen levo lelki problemakat. Te magad irtad, hogy eloszor csak ellazultal. Allando kisebb merteku feszultsegre, azaz szorongasra utal, hogy kell "segitseg" ahhoz, hogy ellazulast elj at. Csak akkor van rohamod amikor fuvezel? Az elso nagyobb rohamod is fuhoz kotheto?
2019. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen csak akkor tapasztalom ezt ha füvezek...ha nem csinálom akkor minden happy.

Azóta nem is csinálom mert nem jó érzés szoval hanyagolom..

2019. máj. 2. 22:51
 7/7 anonim ***** válasza:
A fű felerősíti az érzelmeket, lelkiállapotokat, ha szívsz, és beparázol, abból könnyen pánik lesz... kezdetnek elég, hogy a fű tágítja az ereket, ergo heves szívverést okoz, ami elég jó alap... aztán anyu, apu, rendőrök, vámpírok, áramszünet, szörny az ágy alatt...
2019. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!