Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baj, ha szadista fantáziáim...

Baj, ha szadista fantáziáim vannak?

Figyelt kérdés
Nem ártottam senkinek, de időnként azért elképzelem, mi szépet csinálnék némelyik haragosommal. Ugye ez még nem patologikus? Más hogy van ezzel?

2019. máj. 1. 17:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Nekem is vannak szadista fantáziáim. De szerintem ez még normális,az az elítélendő ha tettlegességig fajul. Én pl. Elképzeltem hogy egy volt lány haveromat feldarabolom,de csak mert haragudtam rá,vagyis nagy sérelmet okozott nekem,és így vezettem le a feszkót. Olyan örömmel tellik el egy ilyen fantázia,hogy aztán már hozzászoktam.
2019. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
40%
Ez igenis nagy probléma. Szerintem keressetek fel mindketten egy pszichológust, bár lehet már ő sem tudna segíteni. Akkor pedig pszichiáter...
2019. máj. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 cameronmonaghanbabee válasza:
68%

2es miért te talán sosem voltál mérges senkire se? Ne légy már álszent. Nem kell itt egyiküknek sem pszichológus.

Én is elképzelem, hogy bánnák el egypár emberrel, de tudom, hogy úgy sem tenném meg valóságba.

2019. máj. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Visszatérő fantáziáimban (a velem verbálisan szemétkedő) tekintélyes férfiak az áldozatok, akiknek - egy kis, bemelegítő végtagcsonkolás után - baltával verem szét fejét. Mindezt megelőzheti a szemgolyók és a herék eltávolítása és elfogyasztása, persze oly módon, hogy egy ideig még életben maradjanak és szenvedjenek. Záróakkord az agyevés.


Nem tudom mennyi ebből a filmélmények hatása (Hannibal), és mennyi a saját elmeszülemény, de ezzel jó időre szublimálni tudom a dühömet/megalázottságomat.

2019. máj. 1. 20:00
 5/17 anonim ***** válasza:
22%

Semmi gond ezzel !!!! Minden ember egy elmebeteg szadista gyilkos aki baltával veri szét a másik fejét ha csúnyán néz rá .


Vajon mit félünk mi a migránsok tol mikor ilyen honfitársaink vannak ??? Úr isten !!!!

2019. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
hat bocs, de azert nem mindegy, h valaki merges a masikra, vagy eppen feldarabolna es megenne az agyat. uram isten, jezus de beteg allatok vannak itt
2019. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú, vagy lány?
2019. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Én szoktam olyan videókat nézni,amiben lilára,véresre vernek egy nőt. És élvezem.
2019. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
90%

2es válaszoló vagyok.


Ez hatalmas probléma, hogy léteznek ilyen felfogású emberek. Ha mérges vagyok valakire, akkor esetleg csúnya szavakkal illettem, de még a halála sem jut eszembe, nemhogy az, hogy én öljem meg. Gondolkozzatok már el egy kicsit. Meg a filmek hatása... Gratulálok, ha valakinek Hannibal Lecter sztorijából ennyi jön le.

2019. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Elég baj, elmebetegségre utal.
2019. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!