Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Könyörgöm valaki! Mi tudna...

Könyörgöm valaki! Mi tudna segíteni életben maradni? (lent)

Figyelt kérdés

19 éves anorexiás lány vagyok...

Hiába járok pszichiáterhez,pszichológushoz,szedek egy rakás gyógyszert,nem segít semmi...

Természetesen nem csak az anorexia a problémám de rohadtul aggódom.

A súlyom alacsony (nem szeretném leírni),semmi erőm,folyamatosan fazom,és nem segít senki és semmi...

Egyszerűen úgy érzem mintha haldoklanék.

Ki tudja,talán így van.

Ez megy 5 éve.

Az itteni kórházi ellátásban azt sem vették észre mikor nem ittam 6 napig,ebben már nem látok kiutat...

Pestre nem szeretnek menni,messze lenni a családtól.

De nem szeretnek meghalni sem.

Vagyis igazából nem tudom...

De nem az anorexia által...

Nem voltam wcn majd’ 2 hete,már a hashajto sem segít...

Ez az egész egy kusza valami lett sajnálom...

Mit csináljak???😭😭😭



2019. máj. 1. 20:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Az anorexia nem jó dolog, de jellemzően csak egy következmény, valójában az alapgond más lehet. Esetleg tudod, mi okozza az önbizalmi gondjaid?

Tudsz erről valamit mondani?

Ha úgy érzed, nem akarod kiírni, akár írhatod privátban is.


Mindenesetre az 5 év hosszú idő, s ez idő alatt már sokminden történhet. Az alapjaitól kell kezdeni a dolgokat.

2019. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Mióta jársz pszichiáterhez? Miért nem mész másikhoz, ha ez nem használ? Szüleiddel milyen a kapcsolatod? Vannak barátaid, akik melletted állnak?
2019. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
14%
Én nem ítéllek le vagy ilyesmi, de így tényleg meg fogsz halni. Ha nem akarsz, akkor egyél.
2019. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
4%
Mi van nem bírod az igazságot ?
2019. máj. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%
Szedjél Peritolt! Ettől fogsz enni az biztos. Ez étvágyat csinál.
2019. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%
Amiket itt írtál, szinte mind abból ered, hogy nem eszel. Ezen hogy segítsen bárki? Neked kell rászánnod magad. Mi max. győzködni tudunk. Neked kell elhinni, hogy ha mindenki más eszik, akkor neked se lesz rosszabb tőle. Hajrá! :)
2019. máj. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%
Kezdj el végre normálisan étkezni,hidd el nem olyan rossz dolog az,sőt...élvezetes! Szép lassan szóljál vissza az ételre addig amíg nem késő.Még sok szép dolog várhat rád az életben! Ne add fel, megtudod csinálni!
2019. máj. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
11%

0% ? És az vajon hány % igazság hogy valaki 6 napig nem iszik? Legyengült szervezet kb 2 nap nem ivás után komába esik. 6 nap alatt még a legszivósabb szervezet is feladja.


Nem hiszem hogy beveszitek ezt a sok kamu $z@rt!

Csak mert valaki odairja hogy 19/l és előadja a nagyhalált

Van itt köztetek pszihologus, vagy táplálkozási szakértő?


Szerintetek hol vannak a szülei? Akik nem visznek egy haldoklót a belgyógyászatra, ahol infuziót kap és két hét után kap beöntést stb stb...


#4

2019. máj. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Semmi hazugság nincs ebben,nem tudom miért kene hazudnom...

Nem hinnem,hogy haldokoltam,6 napig nem ittam,ez így volt. Napi 1 infúziót folyattak csak le.

És sikerült tegnap annyi hashajtot bevennem,hogy el tudjak menni WC-re.

De nagyon szívesen megadom a pszichiáterem és pszichologusom számát is,aki majd elmondja,hogy amit itt leirtam az SAJNOS mind igaz.

Az evés pedig nem így megy,hogy én akkor mától eszem.

K*rvára nem ilyen egyszerű.

Ha ez így menne nem lennének anorexiasok nemde?

2019. máj. 2. 08:09
 10/21 A kérdező kommentje:

Utolsó pedig a szülőkről annyit,hogy édesanyám már nem tud mit csinálni ennyi idő után,neki is megvan a maga baja,és az is egy csoda,hogy el.

Apám pedig nem foglalkozik velem,az utolsó kommunikáció a korhazban volt mikor felhívott és elmagyarázta hogyan legyek öngyilkos.

Ennek tudatában osszad az észt,köszönöm.

2019. máj. 2. 08:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!