Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan barátkozzak és legyen...

Hogyan barátkozzak és legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés

Szeretnék kilépni a komfortzónából és azokkal az emberekkél (jobban) kapcsolatot teremteni akik szimpatikusak.

Az osztálytársaim közül egy-kettő van akivel szoktam lógni,de épp elég.

Az iskolában van egy nagyobb közösség(minden osztályból van benne 3-4ember szóval elég sokan)akik intéznek minden iskolai programot.Ebben én is benne vagyok,viszont a sok ember közül is van egy csoport akik mennek gólyatáborba és akik egy szupi baráti közösség.Azt szeretném elérni,hogy magabiztosan összetudjak barátkozni velük.Hogyan tudnám ezt elérni?Nincs túl sok önbizalmam így magamtól odamenni vagy ráírni valakire mert ők eléggé összeszokottak és nem is vagyok túl érdekes vagy olyan aki kitűnne.

Mit tegyek?



2019. máj. 3. 15:42
 1/1 anonim válasza:
Szerintem Igen.
2019. máj. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!