Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Szegedi ifjúsági pszichiátria?

bpd gyanús tünetekkel illetve szuicid ideációkkal akarnak befektetni egy hét múlva Szegedre az ifjúsági pszichiátriára

zárton voltam egyszer, annál gázabb száz, hogy nem lenne, de nagyon nem tudom mire számítsak

valakinek van tapasztalata?

Keress kérdéseket hasonló témákban: pszichiátria, BPD, Borderline, depresszió

máj. 8. 20:43  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

megjegyzem: 17 éves vagyok és tisztában vagyok vele, hogy a borderline diagnózist 18 éves kor alatt hivatalosan nem adhatják ki

# 1/4Időpont máj. 10. 13:08 Privát üzenet
voltal zarton? azzal mik a tapasztalataid?

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 11. 15:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hát igazából csak egyet éjszakáztam bent, mert nyugtatót öblítettem piával szóval nagy tapasztalataim nincsenek, de amit láttam az nem volt túl bizalomgerjesztő (nyilván)

higiéniai szempontból nagyon elhanyagolt (mondjuk nehéz is karbantartani)

tényleg nagyon súlyos problémákkal remdelkező emberek vannak ott és az ápolói gárda se a legsegítőkészebb, borzasztó agresszívan reagálnak mindenre, nem igazán van ott kegyelem:D az orvosokról rosszat viszont nem mondhatok, bár tény, hogy engem mint eltévedt bàránykát másképp kezeltek

# 3/4Időpont máj. 12. 12:21 Privát üzenet
Az ifjúságpszichiátria nem olyan rossz. Olyan mint egy napközi, foglalkozások vannak. Az ápolók kedvesek, a hangulat is egész jó. A kaja kifogásolható, de elmegy.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 9. 15:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mik a szimplex skizofrénia tünetei? A skizofréniának ezen típusánál nincsenek pozitív tünetek?
Milyen egy pszichiatriai osztaly?
Jahn Ferenc kórház pszichiátriai szakrendelése milyen?
Pszichiátriai befekvőn vannak ilyen csoportterápiák? (szorongás miatt) illetve mit csinálnak ott?
Vagdosós fiatalokat befogadnak a Vadaskert Gyermek és Ifjúsági pszichiátriára?
Hol van ilyen ifjúsági pszichiátria?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!