Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szegedi ifjúsági pszichiátria?

Szegedi ifjúsági pszichiátria?

Figyelt kérdés

bpd gyanús tünetekkel illetve szuicid ideációkkal akarnak befektetni egy hét múlva Szegedre az ifjúsági pszichiátriára

zárton voltam egyszer, annál gázabb száz, hogy nem lenne, de nagyon nem tudom mire számítsak

valakinek van tapasztalata?



2019. máj. 8. 20:43
 1/4 A kérdező kommentje:
megjegyzem: 17 éves vagyok és tisztában vagyok vele, hogy a borderline diagnózist 18 éves kor alatt hivatalosan nem adhatják ki
2019. máj. 10. 13:08
 2/4 anonim ***** válasza:
voltal zarton? azzal mik a tapasztalataid?
2019. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát igazából csak egyet éjszakáztam bent, mert nyugtatót öblítettem piával szóval nagy tapasztalataim nincsenek, de amit láttam az nem volt túl bizalomgerjesztő (nyilván)

higiéniai szempontból nagyon elhanyagolt (mondjuk nehéz is karbantartani)

tényleg nagyon súlyos problémákkal remdelkező emberek vannak ott és az ápolói gárda se a legsegítőkészebb, borzasztó agresszívan reagálnak mindenre, nem igazán van ott kegyelem:D az orvosokról rosszat viszont nem mondhatok, bár tény, hogy engem mint eltévedt bàránykát másképp kezeltek

2019. máj. 12. 12:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ifjúságpszichiátria nem olyan rossz. Olyan mint egy napközi, foglalkozások vannak. Az ápolók kedvesek, a hangulat is egész jó. A kaja kifogásolható, de elmegy.
2019. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!