Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy gyozhetnem le az orokos...

Hogy gyozhetnem le az orokos megfelelesi kenyszert, szornogast?

Figyelt kérdés
Tudom tudom, mindenkinek nem lehet megfelelni. 18 eves vagyok lany. Sok minden tortent az eletembe, ert egy nagyobb csalodas(nem reszletezem), eveszavarom volt 2evig.Neha vissza esek meg.. Kialakultak szorongasok.. Foleg fiuknal erzem ezt, hogy nagyon erosen szorongok es meg akarok nekik felelni.Miert lehet ez? Ma is beult mellem egy srác a buszom, es rendesen nyelni alig tudtam. Egy random gyerek meg megszolitott, meg odaszologatott. Ilyenkor ugy megijedek. Mindig azt nezem hogy ki nez az utcan es azt hiszem mindenki velem foglalkozik.Nem lesz igy soha barátom. Borzaszto erzes, hogy elvesztettem onmagam, es se barataim se mas nem támogat es segit, teljesen egyedul maradtam. Ki volt vagy van hasonlo helyzetben? Ti mit tettetek?
2019. máj. 8. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb rájössz, hogy az életedben vannak sokkal fontosabb dolgok, mint random járókelők véleménye rólad. Ha zavarba is jössz a buszon, és lesz egy új kellemetlen élményed, attól még te holnap u.azt az életet fogod élni, mint előtte.

Ha egyedül nem tudsz ezen változtatni, nyugodtan kérj segítséget, pl. pszichológustól.

2019. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus és bátorság. Meg kell magad győzni, hogy pont ugyanolyan vagy, mint ő, semmivel se kevesebb. És pontosan tisztában vagy vele, hogy nem veled foglalkoznak az utcán az emberek, annyira nem érdekled őket, inkább magukkal vannak elfoglalva. Ha magadra erőlteted a magabiztosságot, más lesz a kisugárzásod, és annak megfelelően fognak reagálni az emberek, ami spirálszerűen tovább fogja növelni az önbizalmadat. Ajánlom ezt a könyvet: [link]
2019. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenki pont ugyanolyan halott lesz 100 éven belül, így nem számít, hogy most ki mit gondol rólad.
2019. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!