Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nektek hogyan mondta el a...

Nektek hogyan mondta el a pszichiáter, hogy nárcisztikus személyiségzavarotok van?

Figyelt kérdés
Nekem tegnapelőtt mondta, és végre összeállt a kép..
2019. máj. 9. 06:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%
utolso: tobben is tesznek fel ilyen kerdeseket, koztuk en is. szoval nem hiszem, h mindig ugyan az kerdezi ezeket. tenyleg uldozesi maniad van.
2019. máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem keress rá az üldözesi mánia jelentésére mert így nem csak nárcisztikis vagy, hanem butuska is.
2019. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ja és nagyon vicces ahogy magyarázkodsz? Miért magyarázkodsz egy idegennek? :D
2019. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Mentális egészség kategória, gondolhattam volna, hogy súlyos esetek is válaszolgatnak:D
2019. máj. 11. 23:40
 15/20 anonim ***** válasza:
Te naponta felteszel egy kérdést ebben a témában. De nyilván mindenki más a hülye aki szól, hogy gáz amit csinálsz.
2019. máj. 12. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az is elég beteg,hogy 2 profilt használsz egy kérdéshez és magadnak válaszolgatsz. Mundjuk ezt nem nárcisztikus személyiségzavarnak hívják hanem bipoláris személyiségnek. Ennyire azért nem kéne unatkozni.
2019. máj. 12. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A 15. Választ is te írtad egy másik profilodról. Azt hiszed nem látszik? Meg azt hiszed így hiteles leszel? Ki előtt? Te is tudod, hogy nem normális amit csinálsz. Kinek akarod bizonygatni az ellenkezőjét? Kényszeres ami csinálsz. Keress egy pszichológust. Mert ha a környezeteddel is ezt játszod bajba fogsz kerülni.
2019. máj. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy magadnak válaszolgass nem kell ám ide kérdést kiírnod. Otthon is játszhatod egy papírlapon és akkor senki nem jön rá, hogy elmebeteg vagy. Alapból látszott, de le is buktál mikor a kérfező nevében válaszoltál másik profilról. Legalább erre figyelj oda hátha pár ostoba beveszi ezt a színjátékot. Rohadt egy unalmas életed lehet, ha nincs jobb dolgod ennél.
2019. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én kevert személyiségzavaros vagyok, van bennem nárcisztikus is. Nekem nem mondta meg, sőt mikor kérdeztem , hogy ő milyeneket állapított meg alkot kitért a válasz elől.
2019. máj. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
olyan tipikus ez a gyakoris mocskolodas hogy a vegen nem a kerdesre valaszolnak hanem belekotnek a kerdezobe...
2019. júl. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!