Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenem megvan és semmi sem...

Mindenem megvan és semmi sem elég jó nekem. Mivel kössem le magam?

Figyelt kérdés

Olyan tökéletes és irigylésre méltó az életem hogy rosszul vagyok tőle.

Részletezhetném hogy mi mindenem van de senki nem olvasná el, és mindenből a legjobb van ezért csak rosszabbat választhatok.

Pl az igényeimnek leg egfelelőbb legjobb telefonom van 2 éves lesz szerdán de ha ugyan ezt venném újban rosszabb lenne mert már bővítettem hogy mégjobb legyen.

Hogy kössem le magam? Unatkozom.



2019. máj. 12. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a “jó dolgában nem tudja mit csináljon” dolog nekem annyira fura...nincsenek barátaid? Menj esetleg önkénteskedni pl.menhelyre, ott sétáltathatsz kutyákat, új ismeretségekrenis szert tennél, és lehet megtanulnád, hogy ne sajnáltasd magad a semmire :)
2019. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keress egy hobbit, szenvedélyt, társaságot kikapcsolódást, szerelmet. Fejleszd magad, tanulj pl nyelvet vagy ami érdekel. Ásd bele magad egy témába amiben te lehetsz a legjobb, ez lefoglal. Ezt sportban is meg tudod tenni.

Gondolom anyagi javakra gondoltál, hogy mindened megvan... Ha gazdag vagy utazgass, szerezz élményeket.

Amúgy én szívesen végigolvasnám mi mindened van és milyen jó az életed.. privàtban elküldheted.

2019. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!