Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés
KorkorunoBukaGábor nevű felhasználó kérdése:

Mi a neve azoknak a betegségeknek, amihez mind a két szülőtől meg kell örökölni a hibás/sérült gént?

Ezt most csak azért kérdezem, mert én egy ilyen betegségben szenvedek,a betegségem neve pank2, eredeti neve hallervorden-spatz.

Keress kérdéseket hasonló témákban: pank2, Haller, vorden, Hallervorden, Hallervorden-Spatz

máj. 12. 19:50  Privát üzenet  

A válasz
Autoszómális recesszív öröklődés útján kialakult betegségek, ha jól emlékszem.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 12. 19:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, az az,csak nem jutott eszembe.Köszönöm szépen a választ,mert az Autoszomális nekem is eszembe jutott,csak a recesszív nem jutott eszembe ;-) :-).

# 2/2Időpont máj. 12. 21:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki azért a felelős/hibás, ha egy tizenéves Bulimiás lesz?
Legjobb barátom drogfüggő lett! Én vagyok a hibás?!
Ki a hibás? Gyilkolási vágyam van.
A rendszeres meditáció segít megszüntetni hibás, berögzült gondolatokat?
Beszéd hibás vagyok es holdkóros, mit tegyek?
Egyik mellem jóval kisebb, mint a másik, emiatt nincs is önbizalmam. Hogyan fogadjam el magam? (Félek, hogy egyszer mondjuk egy srác meglátja, stb)

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!