Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Ket hetente megakarok halni, miert lehet ez velem?

Feszit szur es nem jo elni

Keress kérdéseket hasonló témákban: siras. Sirogorcs, szomorúság, lélek, fájdalom

máj. 13. 00:24  Privát üzenet  

A válaszok
Mert valami bajod van, valami nem jól működik az életedben. Ennél bővebbet senki nem tud mondani mivel semmit nem tudunk rólad. A kenderolaj ezen nem segít sajnos.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 13. 12:07 Privát üzenet
Hagyjuk már ezt a kendermag olajat. Semmire nem jó

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 24. 10:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megakarok halni mostmar vegre valahara merthogy nagyon hulye vagyok mit csinaljak, hogy tegyek!?
Megakarok halni mi tegyek?
Halálvágyam van így este és régóta megakarok halni, mit tegyek hogy ez ne így legyen?
Eddig 2 hetente jártam a pszichologushoz, most hetente kell. Miert?
16 éves fiú vagyok. Az elmúlt fél évben 2 hetente berúgtam. Annyira nem vészesen, mindig tudtam hol vagyok, mit és miért csinálok, néha volt, hogy bizonytalan volt a járásom....
Sanaxot lehet-e venni recept nélkül (akár magánszemélytől is? Mennyi idő alatt alakulhat ki a hozzászokás (függőség) - ha csak alkalmilag (hetente néhányszor) használom? (ffi 50+)

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!