Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Ilyenkor mi a teendő?

Volt már úgy veletek, hogy az életetek egy olyan szakaszában voltatok éppen, amikor olyan mélyen voltatok a gödörben, hogy nem maradt már erőtök arra, hogy újra és újra próbálkozzatok kimászni belőle? És nyilván nem voltatok jól, szinte semikor, ezért még azt az embert is kezdtétek eltolni magatoktól, akit a legjobban szerettetek? Leszámítva a motivációs és kliséittas beszédeket, merre és hogyan kell lépést tenni ilyen esetben?

máj. 13. 19:02  Privát üzenet  

A válasz
Volt. És most is ez van. Már csak vegetálok.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 13. 19:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a teendő ilyenkor/ mit tehetek ilyenkor? (többi lent)
Felgyulladt a kukánk. Most mi a teendő ilyenkor? A hulladékgazdálkodás ilyenkor mit tesz?
Ilyenkor mi a teendő?
Van egy autista ismerősöm aki felszedett egy lányt. Én bármivel próbálkozok, bármelyik lánynál nem sikerül. Ilyenkor mi a teendő? 17/f
Van egy nokia lumia 800-as telefonom, és elfelejtettem a képernyőzár kódot. Tudna-e nekem valaki segíteni ebben hogy ilyenkor mi a teendő? Hogyan bírom vissza állítani a gyáribeallításokra?
A Nyugdíj biztosítási Főigazgatóság Budapest levelet küldött ADATEGYEZTETÉS céljából. A Nyilatkozatot kitöltöttem, mivel nem egyezett, beírtam a hiányzó adatokat, éveket. A...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!