Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológusok többsége...

A pszichológusok többsége miért olyan vonzó?

Figyelt kérdés
Voltam már pár pszichológusnál nőnél és férfinél is,és olyan vonzóak,egyáltalán nem rondák.
2019. máj. 16. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert lélekbúvárkodás a hivatásuk és ehhez kell is egy olyan kisugárzás, hogy megnyíljon az ember és bízni tudjon benne.
2019. máj. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt te csak utólag beleképzeled. Ha a vegyes népességben meg kellene határoznod, hogy fotó alapján melyik a pszichológus, nagyon elcsodálkoznál, hogy így nem működik a dolog.
2019. máj. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Véletlen. Én láttam már ilyet is - olyat is, persze ez mindig relatív.
2019. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy neked ez a fétised...
2019. jún. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normál esetben legalább az ő lelkük rendben van, és ez a nyugalom, lelki egyensúly kiül az arcukra. Azonkívül nincsenek lestrapálva, mert már napi 4 órával is egy vagyont keresnek. És ugyanide kapcsolódik, hogy megvan az anyagi biztonságuk, aminek köszönhetően a külsejükre is jobban oda tudnak figyelni.
2019. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, akihez én járok, az minden csak nem vonzó, egyáltalán nem néz ki jól, az átlagos kinézetet is inkább alulról súrolja, ötvenes pasi. De tény, hogy a kisugárzása miatt (amiből végül is él) nagyon szimpatikus, rokonszenves, illetve nagyon jól öltözik, igényes, ápolt (nem nehéz neki igényesen kinézni, kb.a bőre alatt is pénz van, mondjuk nem véletlenül, eléggé érti a dolgát). Szóval egy jól szituált ember, aki ezek miatt könnyen "megkedvelteti" magát. Ez hozzá tartozik a munkájukhoz, és ebben a külső is benne van. Egy jól szituált, esetleg még jól is kinéző ember sokkal szimpatikusabb benyomást tud kelteni, ami egy ilyen helyzetben nagyon sokat tud számítani.
2019. szept. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!