Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

A pszichológusok többsége miért olyan vonzó?

Voltam már pár pszichológusnál nőnél és férfinél is,és olyan vonzóak,egyáltalán nem rondák.

máj. 16. 07:25  Privát üzenet  

A válaszok
Mert lélekbúvárkodás a hivatásuk és ehhez kell is egy olyan kisugárzás, hogy megnyíljon az ember és bízni tudjon benne.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 16. 07:38 Privát üzenet
Ezt te csak utólag beleképzeled. Ha a vegyes népességben meg kellene határoznod, hogy fotó alapján melyik a pszichológus, nagyon elcsodálkoznál, hogy így nem működik a dolog.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 16. 10:53 Privát üzenet
Véletlen. Én láttam már ilyet is - olyat is, persze ez mindig relatív.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 16. 11:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A sorozatgyilkosok többsége pszichopata?
Azt mondják sokan hogy vannak olyan pszichológusok akikkel már az első 10 perc beszélgetésben olyan érzésük van mintha évek óta jó barátok lennének. Ezt hogyan tudnám én is megtanulni?
Nem hiszek a pszichológusok "működésében". Hogyan tudna az segíteni rajtunk, ha beszélgetnek velünk?
Valóban igaz volna, hogy a pszichológusok többsége pszichológushoz jár maga is?
Milyen pszichológusok vannak Tolna megyében?
A pszichológusok, ill. pszichoterapeuták többsége nem ad bizonylatot?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!