Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljunk ilyen helyzetbe...

Mit csináljunk ilyen helyzetben? Már úgy érzem teljesen tönkre megyünk.

Figyelt kérdés

Kb. 4 és fél éve folyamatosan csak rossz dolgok érnek bennünket (válás, 2 mamám halála, betegségek, iskolai nehézségek, párkapcsolati nehézségek stb,stb...) 4 és fél év alatt elég sok minden történt, az a baj, hogy szinte csak rossz dolgok. Már nem is emlékszem, mikor jött utoljára egy jó hír, vagy mikor örültünk utoljára valaminek. Testvéremmel is nagy gondok vannak.

Most érzem azt, hogy teljesen kezd még jobban széthullani a család. Teljesen tanácstalanok vagyunk anyával, folyamatosan rossz hírek jönnek CSAK, úgy érzem már kezdünk tönkre menni...egyik rossz jön a másik után, egyik okozza a másikat. Költözni is próbáltunk de az sem jött össze. Még ennyi rossz dolog után is mindig pozitívan álltunk a dolgokhoz, de most érezzük azt, hogy kezdünk teljesen belesüllyedni a dolgokba, tönkremenni..

Mit tanácsolnátok ilyen helyzetben?



2019. máj. 16. 11:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%

6. Vagyok akit jól lepontoztál. Kaptál érte kekszet? Képzeld nekem 1 éves koromban elváltak a szüleim. Az apám azonnal lemondott rólam az anyám meg pár hónap után odaadaott a nagyszüleimnek. Néha látogatott. Az apámat nagyon rikán láttam. Mindig.akartam testvért hogy ne legyek annyira egyedül. Apamtól lett volna 3. De meghaltak. Anyamtól egy de abortálta. A nagymamám szívbeteg volt, folyton rosszul volt. Allamdóan rettegtem, hogy meghal. 19 éves koromban összesett a lakásban és megállt a szíve. Nagypapám mozgássérült volt. Teljesen leepült a mama halála után. Ha már versenyzni akarsz itt mindenkivel akkor nesze neked. Soha nem nyekeregtem ezen az egészen, micsoda tragédia. Szomorú volt, de ilyen az élet. Mindenki élete nehéz. Ezt fogd fel. Két lejrtőséged van. Vagy ülsz a gödörben és sajnálod magad és minden egyre rosszabb lesz. Mert senki nem sajnal meg mert másnak is van baja. Vagy kimászol belőle és keresed a lehetőségeket. Az életem többi része sem alakult túl virágosan. Ennél nagyobb szörnyűsegek is történtek. De szép és jó dolgok is voltak.....vagy tovabbmész.....vsgy megdöglesz. Lehet választani. És lesz még ennél nagyobb bajod is....

Készülj fel.

2019. máj. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Szerinted kinek van ereje most versenyezni? felkelni nincs kedvem reggelente.

Nekem is elváltak a szüleim, apám lemondott róla, kitagadott engem, bátyám nem szeret, anya megbetegedett rákos lett, min2 mamám meghalt, közeli rokonaim elköltöztek, barátaim elhagynak, általánosba megbetegedtem, 4 évig nem tudtuk mi a bajom, ezért persze piszkáltak ahogy csak tudtak kikészítettek.tudnám még sorolni.De mindegy.

2019. máj. 17. 11:45
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem kérek több választ, törlöm a kérdést, nem fogom figyelni, ne írjatok többet ide.
2019. máj. 17. 12:09
 14/16 anonim ***** válasza:
Pedig azt csinálod. Versenyzel a rosszban. Mantrázgatod a szenvedéseidet. Nehogy elfeljts egyet is veletlenül. És akkor mi van ha ez történt veled? Most mi mit tehetnénk érted? Komolyan? Csak te/ti tejettek magatokért. Elmondtuk hogy. De nem érdekel mert valójában nem is segítseget akarsz hanem 25 siratóasszonyt aki sopánkodik veled együtt. Bocsi de én ebben biztos nem vagyok partner. Mert ettől bármi történt bárkivel biztos nem lesz semmi jobb.
2019. máj. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igazad van. Feküdj az ágyban 17 évesen aztán temesd elagad. Gratulálok. Ha anyád tenyleg rákos nagy támogatás lehetsz neki ezzel a hozzáállással. Szedd össze magad. Lefogadom anyukadban betegen több energia van mint benned.
2019. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sajnálom, elég szörnyű helyzet. :/

Ha az első nem is vált be, érdemes lenne másik pszichológust keresni. Vagy ha arra nincs lehetőség, és nem bírjátok a nyomást, egy pszichiáter is segíthet.

2019. máj. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!