Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vágyhatok ennyire...

Miért vágyhatok ennyire felnőtt szeretetére?

Figyelt kérdés
Folyton folyvást elképzelem, hogy egy-egy tanárom: (kb 3-4 ilyen van max) átölel, beszélgetünk, megnyugtat, kisírom magam rajta, őszintén beszélgetünk, elkap esés közben és hasonlók. Nagyon beteges? 4. évem itt (6 osztályos gimi), csak tavaly óta érzek erősebben így, de félek lépni mert tudom, hogy nevetséges vagyok. A pszicológusnak egyeltalán nem tudtam megszólalni se, de nekik talán menne egy idő után. Ez mond annak ellenére, hogy tudom, hogy ez lehetetlen, ők nem a szüleim.
2019. máj. 16. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szüleid most vagy gyerekkorodban nem úgy "szerettek", nem úgy foglalkoztak veled, ahogyan te vágytál volna rá. És ezt most tudat alatt próbálod bepótolni.
2019. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Le lehet ezt valahogy küzdeni vagy teljesen elnyomni?
2019. máj. 16. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A mélyen gyökerező részeit csak komoly terápiával...

A felszínen azért lehet tenni ezt-azt. A kortársaid, barátaid között van, akinek kisírhatod magad? Nálad idősebb barátokat próbáltál már keresni? A "létező" szüleidnek nem sírhatod ki magad?

2019. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Önmagában az álmodozással nincs semmi baj, nem beteges. De inkább a pszichológusnak nyílj meg, neki ez a feladata, a tanárnak nagyon nem.
2019. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült kicsit eltávolodnom a tanártól, de újabb tanárnőhöz kezdtem kötődni. Nem merek odamenni hozzá, mert nem tanít, csak 2-3x beszélgettünk fél órát.
2019. nov. 6. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!