Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Be vagyok...

Mit csináljak? Be vagyok sz*rva a felnőtt élettől, nem vagyok rá felkészülve, öngyilkossági gondolataim vannak.

Figyelt kérdés
Félek, hogy felkészülni sem tudnék rá, mert félúton azt gondolnám "a f***omba inkább megölöm magam".

2019. ápr. 20. 22:04
 1/8 A kérdező kommentje:
21/F
2019. ápr. 20. 22:05
 2/8 A kérdező kommentje:
+Enyhe szociális fóbiám van.
2019. ápr. 20. 22:09
 3/8 Gabóca Kabóca ***** válasza:
Valahogy mindig lesz...igazán arra koncentrálj mit szeretsz,miben vagy jó.A többi,nem túl jó dolgokat ki kell birni.Sőt borzalmas dolgokat is.Mást nemigen tehetsz.Tanulj,szerezz élményeket.Én pl.egyedül is jól elvagyok.Sőt mióta dolgozom teljes munkaidőben még jobban megbecsülöm ha egyedül lehetek.21 évesen kevés fizetésért sokat dolgoztam de nem aggasztott a jövőm(pedig kellett volna).A felnőtt élet nehéz.Ne aggódj jó előre mindenen."Máté 6:34 Ne aggodalmaskodjatok tehát a holnap felől:mert a holnap majd aggodalmaskodik a maga dolgai felől.Elég minden napnak a maga baja."Ez elég jó tanács.Erre gondolok ha néha elkap az aggodalmaskodás.
2019. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fokozatosan vedd a problémákat, ne egyszerre az egészet.

Egyszerre mindig csak az egyiken gondolkozz.

2019. ápr. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De azon belül pontosan mitől félsz? Munkától, munkakereséstől, albérletkereséstől, elköltözéstől? Kicsit írhatnál róla, konkrétan milyen élethelyzetben vagy, mi áll éppen előtted? Illetve van-e támogató háttered (segítőkész család, megértő barátok)?
2019. ápr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Munkakereséstől, és igazából attól is, hogy megmaradnak majd az öngyilkossági gondolatok akkor is, ha már lesz munkám.
2019. ápr. 21. 13:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért félsz, mert még ismeretlen számodra a helyzet, ez természetes. Hidd el, belerázódsz. A munkától nem kell félni. Keresgélsz és majd találsz megfelelőt.A többi is majd alakul. Valhogy mindíg minden elrendezödik, ne parázz.
2019. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Munkakereséstől, és igazából attól is, hogy megmaradnak majd az öngyilkossági gondolatok akkor is, ha már lesz munkám."


Akkor buszvezető semmiképp ne legyél!

2019. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!