Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan néz ki gyakorlatban a...

Hogyan néz ki gyakorlatban a gyerekkori traumákon való túllépés felnőtt korban?

Figyelt kérdés

Hogyan kell egyszerűen ezt maradandóan leszarni és továbblépni, és nem reagálni rá amikor hónapok óta tartó boldogságérzet után amikor stresszesebb időszakot élsz meg, felbukkan és kezdhetet az önfejlesztést előlről?


Nagyon sok fizikai tünetem van, és a rosszabb napokon mély kilátástalanság jön rám


Pubertáskorban kezdődött az egész


25f



2019. ápr. 17. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Úgy néz ki, hogy kiperkálsz hetente 15-20 ezer Ft-ot.
2019. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy nagy pszichiáter, vagy bölcs megmondóember, mint itt a legtöbben. Apám alkoholista volt, üres üvegekkel dobált szórakozásból, ami enyhén szólva is megviselt. Soha nem voltam ezzel orvosnál, vagy beszélgetős terapeutánál. Egyszerűen csak nem gondolok a múltra, így az nem is kísért. A gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy arra figyelek, amit csinálok, és ha elmélkedni támad kedvem, akkor jó dolgokon elmélkedek, nem pedig a szarságokon. Jelentem jól vagyok. Én úgy léptem túl a múlton, hogy semmi flikk-flakk, egyszerűen csak túlléptem rajta és kész.
2019. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2es, ezek szerint te nem is tartod a kapcsolatot a szüleiddel?
2019. ápr. 17. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!