Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet hogy egy nyugtatószer...

Lehet hogy egy nyugtatószer csak fokozza a nyugtalanságot sőt pánikrohamot okoz?

Figyelt kérdés

Annyira ideges felspannolt rosszul voltam, hogy vettem vény nélküli nyugtatót (valeriana) és az előírt adag 4-5x beszedtem pár óra alatt.


Reggelre a pzsichiátrián kötöttem ki (nyírő kórház) mert öngyilkossági gondolatam voltam és úgy felpörögtem minta kb maratont futottam volna. Halálfélelmem volt.


A pszichiátráin benn akartak tartani nem hagytam kaptam egy doboz frontint és ennyi.


Lehet az egészet a valerianás nyugtató okozta?


2019. máj. 18. 13:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A valeriana szerintem max arra jó, ha valaki egy sűrű nap után jobban ki akarja pihenni magát, el akar lazulni. Pánikra kb halottnak a kenet. Én már szerencsére eljutottam odáig, hogy felismerem mitől van a roham. Ha tudom megszűntetem a forrást, ha nem meg megpróbálok nem megijedni és letojom az egészet. Így hamarabb elmúlik. Ha otthom vagyok lefekszem és autogén tréningel ellazítom az izmaim és mondogatom, hogy ez csak pánik. Azóta jobban viselem.
2019. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"Vagy elalszom tőle és akkor azzal megszűnt a pánikroham.

"



máris jobb aludni mint ébren a falat kaparni nem?

2019. máj. 19. 18:24
 13/13 anonim ***** válasza:
En egyszerre vettem be 5t es nem volt semmi bajom. De már nem emlekszek miert
2019. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!